0.7 C
Киев
06.01.2021
Новини України

МОЗ подали заявку на реєстрацію вакцини Спутник V

МОЗ подали заявку на реєстрацію вакцини Спутник V

У МОЗ подали заявку на реєстрацію вакцини Супутник V

До міністерства із заявкою звернулася харківська компанія, при цьому давати коментарі у ній відмовляються.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю Біолік (Харків) подало до Міністерства охорони здоров’я заяву на реєстрацію російської COVID-вакцини. Про це повідомляє прес-служба компанії у вівторок, 5 січня.

 

«У зв’язку з численними запитами адміністрація АТ Біолік повідомляє, що 31.12.2020 р. на адресу МОЗ України нами дійсно було відправлено заяву про державну реєстрацію лікарського засобу — вакцини Гам-КОВІД-Вак, комбінованої векторної вакцини для профілактики короновірусної інфекції, викликаної вірусом SARS-CoV-2, виробництва ФДБУ НГЦЕМ ім. М.Ф. Гамалії, МОЗ РФ», — сказано в повідомленні.

 

Як пише Укрінформ, від коментарів у компанії відмовляються, в приймальні відповідають, що «керівництва немає на місці», а спілкування зі ЗМІ обмежується тільки повідомленнями на сайті компанії.

 

Раніше головний санітарний лікар Віктор Ляшко відкинув можливість реєстрації вакцини Спутник V в Україні. За його словами, в країні будуть використовуватися тільки ті вакцини проти коронавірусу, які успішно пройшли третю фазу клінічних досліджень.

 

Також у Медзакупках заявили, що купівля вакцини у РФ нераціональна. Московський Інститут Гамалії почав розробку вакцини одним з останніх, але оголосив про успішне завершення другої фази випробувань першим, нагадав Арсен Жумаділов.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар