18.4 C
Киев
17.05.2021
Новини України

МОЗ: Українців без масок штрафуватимуть на місці

МОЗ: Українців без масок штрафуватимуть на місці

Штрафувати за відсутність масок скоро зможуть не тільки поліцейські

Схвалений комітетом Ради законопроект пропонує штрафувати громадян без захисних масок без розгляду суду на суму від 170 до 255 грн.

 

Комітет Верховної Ради з охорони здоров’я схвалив законопроект № 3891, який передбачає посилення контролю за дотриманням карантину. Про це в четвер, 5 листопада, заявив голова МОЗ Максим Степанов на брифінгу, повідомило інформагентство УНІАН.

 

Документ пропонує штрафувати громадян без захисних масок відразу на місці на суму від 170 до 255 грн.

 

«При цьому поліція може відразу складати протокол, а не так, як було раніше. Раніше складали протокол, його передавали в суд, потім вирішували, чи накладати штраф чи не накладати. У результаті цього у нас стосовно менш ніж 3-5% були застосовані штрафні санкції — як до громадян, так і до організацій. Зараз це буде такий же механізм, як і з порушенням ПДР», — сказав Степанов.

 

У разі прийняття закону громадян зможуть штрафувати не тільки поліцейські, але і працівники епідемічного контролю, а також представники органів місцевого самоврядування, на яких покладається контроль за протиепідемічними заходами.

 

Як повідомлялося, Міністерство охорони здоров’я пропонує Кабінету Міністрів посилити карантин в Україні. МОЗ хоче, щоб у торгових центрах працювали тільки магазини, щоб люди могли купити собі речі і це не впливало на економіку країни.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар