МОЗ запропонувало нові карантинні обмеження
24 C
Киев
16.05.2021
Новини України

МОЗ запропонувало нові карантинні обмеження

МОЗ запропонувало нові карантинні обмеження

МОЗ рекомендує закладам ввести час для обслуговування літніх людей

Нові правила передбачають обмеження діяльності спортивних залів і басейнів, а також роботи торгових центрів.

 

Міністерство охорони здоров’я пропонує Кабінету міністрів посилити карантин в Україні. Про це на брифінгу в четвер, 5 листопада, заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

 

За його словами, МОЗ хоче, щоб у торгових центрах працювали тільки магазини, щоб люди могли купити собі речі і це не впливало на економіку країни.

 

 

 

Також уряд проситимуть заборонити проведення всіх масових культурних заходів, обмежити діяльність спортивних залів, басейнів.

 

«Заборонити діяльність суб’єктів господарювання, які не дотримуються протиепідемічних норм, що прописані в постанові. Це дозволить контролюючим органам застосовувати заходи адміністративного впливу та карати саме тих, хто порушує норми, а ті, хто дотримуються, щоб могли працювати», — розповів Ляшко.

 

МОЗ рекомендує закладам ввести час для обслуговування літніх людей — від 10:00 до 12:00. Ляшко уточнив, що це рекомендація і вона не забороняє людям похилого віку відвідувати установи і в інший час. За його словами, саме у людей у ​​віці 60+ найбільш важкий перебіг коронавірусної хвороби.

 

Нагадаємо, що раніше МОЗ допустило посилення карантину. Міністр охорони здоров’я допустив введення в країні карантину «вихідного дня», а також пропонує ресторанам і кафе працювати на виніс.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар