МОЗ затвердило вимоги до COVID-вакцини
1 C
Киев
27.01.2021
Новини України

МОЗ затвердило вимоги до COVID-вакцини

МОЗ затвердило вимоги до COVID-вакцини

Фото: facebook.com/moz.ukr МОЗ затвердило вимоги до вакцини від коронавірусу

Вакцина на момент поставки повинна мати реєстрацію в Україні або інших країнах, а також мати прекваліфікацію ВООЗ.

 

МОЗ затвердило медико-технічні вимоги до вакцини від COVID-19. Відповідний наказ Міністерства опубліковано на сайті відомства в понеділок, 28 грудня.

 

Згідно з вимогами, термін придатності вакцини на момент поставки повинен бути не менше 70% від загального терміну придатності.

 

Також вакцина повинна бути на момент поставки зареєстрована в Україні, мати прекваліфікацію ВООЗ і / або бути зареєстрована в США, Великобританії, Швейцарській Конфедерації, Японії, Австралії, Канаді та низці інших країн або в централізованій процедурі компетентним органом ЄС.

 

Крім того, повинен бути сертифікат українською та англійською мовами, документ, що підтверджує можливість забезпечення холодового ланцюга при транспортуванні і зберіганні вакцини. Вакцини повинні супроводжуватися індикаторами заморожування і / або приладами контролю температури.

 

Нагадаємо, що на закупівлю COVID-вакцин закладено 3 млрд. Прем’єр-міністр запевнив, що влада активно працює над тим, щоб придбати більшу кількість вакцин від коронавірусу, крім запланованих восьми мільйонів від COVAX.

 

Також повідомлялося, що в НАНУ назвали необхідний масштаб вакцинації. Щоб подолати пандемію коронавірусу, за рік потрібно вакцинувати не менше 30 мільйонів осіб, вважає Комісаренко.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар