МОЗ змінило стандарти лікування COVID-19
17.3 C
Киев
04.08.2021
Без рубрики

МОЗ змінило стандарти лікування COVID-19

МОЗ змінило стандарти лікування COVID-19

Фото: Госпогранслужба Украины Нові критерії є рівноцінними

Нові правила стосуються завершення амбулаторного лікування коронавірусу. Зокрема, МОЗ ввело три критерії для його завершення.

 

МОЗ змінило стандарти надання медичної допомоги хворим на COVID-19. Йдеться про критерії, за яких завершується амбулаторне лікування. Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в четвер, 29 жовтня.

 

Тепер амбулаторне лікування завершується за наявності одного з трьох критеріїв:

 

  • Відсутність клінічних проявів гострого респіраторного захворювання протягом трьох днів, рахуючи з 10 дня від дати появи симптомів без лабораторного обстеження. При цьому непотрібно проводити додатково ІФА або ПЛР-тестування.
  • Відсутність клінічних проявів гострого респіраторного захворювання протягом трьох днів, рахуючи з 10 дня з дати забору матеріалу при позитивному ПЛР-дослідженні. Також непотрібно повторно проводити дослідження.
  • Відсутність клінічних проявів гострого респіраторного захворювання за умови отримання одного негативного результату методом ПЛР.

 

Він також додав, що всі ці критерії є рівноцінними.

 

Нагадаємо, що в Україні більше 370 тисяч випадків коронавірусу. За день заразилися 7 342 особи. Найбільший приріст захворюваності спостерігається в Харківській і Хмельницькій областях, а також у Києві.

 

Також повідомлялося, що МОЗ запроваджує нову діагностику коронавірусу. Новий метод діагностики коронавірусу за допомогою швидких тестів на антигени обійдеться бюджету у 2 мільярди гривень.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар