МВС Австрії: Спецслужби знали про підготовку теракту у Відні
22.9 C
Киев
16.05.2021
Новини світу

МВС Австрії: Спецслужби знали про підготовку теракту у Відні

МВС Австрії: Спецслужби знали про підготовку теракту у Відні

Австрійські силовики знали про спробу майбутнього терориста купити боєприпаси

Раніше майбутній терорист був заарештований турецькою владою за підозрою в екстремізмі і депортований до Австрії.

 

Австрійська контррозвідка знала про спробу терориста, який вбив чотирьох людей у ​​Відні, раніше незаконно купити боєприпаси для теракту в Словаччині. Про це в четвер, 5 листопада, заявив міністр внутрішніх справ Австрії Карл Нехаммер, повідомило інформагентство Anadolu.

 

За його словами, злочинець, пізніше ідентифікований як Куйт Фейзулай, їздив до Словаччини в пошуках боєприпасів, але отримав відмову, оскільки у нього не було ліцензії на зброю.

 

Ця інформація була відома австрійській контррозвідці, але не була передана прокурорам, підкреслив Нехаммер. Він звинуватив свого попередника Герберта Кікла в нанесенні збитку контррозвідувальній службі.

 

Міністр також зазначив, що раніше майбутній терорист був заарештований турецькою владою за підозрою в екстремізмі і депортований до Австрії.

 

Незважаючи на те, що Фейзулая засудили до 22 місяців тюремного ув’язнення, він був звільнений з випробувальним терміном через 11 місяців, зазначив глава австрійського МВС.

 

Нагадаємо, раніше в центрі Відня відбулося кілька збройних нападів одночасно. Невідомі атакували синагогу, ресторан і єврейський центр. В результаті, загинули п’ятеро людей.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар