МВС зробило висновки з навчань на кордоні з Білоруссю
21.01.2022
Новини України

МВС зробило висновки з навчань на кордоні з Білоруссю

МВС зробило висновки з навчань на кордоні з Білоруссю

Фото: МВД Силовики продовжують навчання на кордоні з Білоруссю

Українські силовики продовжують відпрацьовувати дії в усіх областях, що межують з Білоруссю.

 

Українські силовики прибудуть на проблемну ділянку кордону з Білоруссю упродовж півгодини у разі прориву мігрантів. Про це заявив у вівторок, 30 листопада, голова МВС Денис Монастирський, повідомляє прес-служба відомства.

 

 

Зазначається, що на Волині продовжуються масштабні навчання у рамках спеціальної прикордонної операції «Полісся». Подібні навчання проводяться у всіх п’яти областях, що межують із Білоруссю.

 

«Під час навчань ми побачили, що всі підрозділи МВС – це справжній кулак, який може забезпечити внутрішню безпеку України. Кілька тижнів тому тут була зовсім інша картина. А вже сьогодні ми переконалися, що через 30-60 хвилин після того, як розвідка надасть інформацію про надходження мігрантів, наші підрозділи будуть на кордоні», — заявив Монастирський.

 

Він описав алгоритм дій у такому разі: отримання інформації від розвідувальних органів, спрямування сил та засобів на точки, де йде перетин кордону мігрантами. Першими на місці будуть прикордонники.

 

«Далі приєднуються сили Нацполіції та Нацгвардії, які повністю готові до того, щоб дати відсіч у разі незаконного перетину державного рубежу», — додав глава МВС.

 

МВС зробило висновки з навчань на кордоні з Білоруссю

Фото: МВС

 

Нагадаємо, на кордоні з Білоруссю встановили додаткові посади. Кордон у рамках спецоперації «Полісся» патрулюють спільні наряди прикордонників, нацгвардійців та поліцейських.

 

У Білорусі дії України на кордоні назвали «істерією».

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар