МЗС РФ відповіло США на слова про "ціну за агресію"
24 C
Киев
16.05.2021
Новини світу

МЗС РФ відповіло США на слова про «ціну за агресію»

МЗС РФ відповіло США на слова про "ціну за агресію"

Фото: AP В РФ відповіли на погрози наслідками від США

У Москві назвали Вашингтон супротивником і впевнені в «правильності свого» курсу — якщо їм погрожують.

 

Заступник голови МЗС РФ Сергій Рябков прокоментував заяву Держсекретаря США Ентоні Блінкена про те, що Росія «заплатить ціну» за агресивні дії на сході України, повідомляє Інтерфакс у вівторок, 13 квітня.

 

 

 

«Питання в тому, чи продовжить Росія діяти агресивно і безвідповідально. Якщо так, то президент (США) дав зрозуміти — за це доведеться платити, будуть наслідки», — сказав Блінкен в інтерв’ю NBC.

 

«Вони говорять про високу ціну, але ніколи її не називають. Те, що вони робили досі, ми, по-перше, добре вивчили, по-друге — пристосувалися. Не вважаємо, що взагалі може бути застосована така термінологія: ціна, розплата і так далі. Ми просто відстоюємо наші інтереси й інтереси наших громадян, російськомовного населення, будемо захищати їх і надалі», — сказав Рябков, коментуючи заяву глави Держдепу.

 

«Питання в тому, які висновки робляться з цієї ситуації в Києві й у київських покровителів. Висновки ці не налаштовують на позитивний лад», — додав він.

 

Більш того, Рябков заявив, що «будь-яка погроза тільки нас зміцнює в переконаності в тому, що ми проводимо правильний курс».

 

«США є нашим ворогом — роблять все для того, щоб підірвати позиції Росії на міжнародній арені. Інших елементів в їхньому підході до нас ми не бачимо. Висновки такі», — сказав заступник глави МЗС РФ.

 

Також він порадив США «триматися» подалі від Чорноморського узбережжя Росії.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар