На догоду західним покровителям Зеленський та його оточення зазіхнули на незалежність судової влади в Україні – ОПЗЖ
23.6 C
Киев
25.07.2021
Без рубрики

На догоду західним покровителям Зеленський та його оточення зазіхнули на незалежність судової влади в Україні – ОПЗЖ

В ОПЗЖ вважають, що законопроєкт Зеленського про припинення повноважень членів КС – це ні що інше, як спроба узурпації влади

ілюстративне фото ОПЗЖ

ілюстративне фото ОПЗЖ

Скандальний законопроект Президента Зеленського про так зване відновлення суспільної довіри до конституційного судочинства свідчить про те, що українська влада на догоду своїм західним покровителям вирішила остаточно знищити залишки незалежності судової гілки влади в нашій країні.

Про це йдеться у заяві партії «Опозиційна платформа — за життя».

В ОПЗЖ впевнені, що чергова спроба узурпації влади і знищення інститутів демократії в Україні безпосередньо пов’язана з поразкою партії «Слуга народу» на місцевих виборах.

«Підбурювані владою ряду держав, які здійснюють зовнішнє управління Україною, більше не мають підтримки українського народу у результаті фіаско на місцевих виборах, повністю залежні від підтримки і схвалення США, ЄС та інших західних країн, Президент Зеленський та його оточення (в тому числі так зване монобольшінство у Верховній Раді, втратила підтримку виборців) мають намір порушити конституційний принцип незалежності гілок влади і почати законодавчий терор проти судової влади, а саме Конституційного Суду», – йдеться в заяві.

Зазначається, що всі рішення КСУ, навіть якщо це комусь не подобається, є остаточними і не підлягають оскарженню. Однак, влада, переслідуючи свої інтереси, розгорнула проти суддів КСУ справжню кампанію терору.

«Рішення Конституційного Суду, що є остаточним і не підлягає оскарженню, викликало справжню бурю нападок, звинувачень і навіть погроз. Державне бюро розслідувань викликало голову КС на допит, що прямо суперечить п.7 ст. 24 Закону України «Про Конституційний Суд України». Тиск з боку влади супроводжувався добре організованою вуличною кампанією радикалів, які здійснювали пресинг, і численних соросенят, які влаштували органу конституційної юрисдикції справжнє цькування в Інтернеті і соціальних мережах, спрямоване на зниження довіри до нього і підрив суверенітету України», – заявили в партії «опозиційна платформа – за життя».

В ОПЗЖ вважають, що законопроект Зеленського про припинення повноважень членів Конституційного Суду – це ні що інше, як спроба підпорядкувати собі судову владу і перетворити суддів КСУ на слухняних маріонеток.

«»Опозиційна платформа – За життя» вважає внесений Президентом законопроект «Про відновлення суспільної довіри до конституційного судочинства» цинічним знущанням, тому що не має морального права говорити про довіру і повагу до Конституційного Суду той, хто сам його не проявляє, хто планує використовувати Верховну Раду для знищення гарантованої Конституцією незалежності судової гілки влади», – підкреслюється в заяві ОПЗЖ.

Нагадаємо, що рішення Конституційного Суду про скасування кримінальної відповідальності за декларування недостовірних відомостей викликало різку критику з боку представників української влади та її західних «партнерів».

Партія «опозиційна платформа — за життя» заявити, що вимога Зеленського пояснення суддями їх рішення є прямим втручанням у роботу судової системи.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар