На Луганщині будують телевежу для мовлення на територію "ЛДНР"
20.5 C
Киев
17.06.2021
Новини України

На Луганщині будують телевежу для мовлення на територію «ЛДНР»

На Луганщині будують телевежу для мовлення на територію "ЛДНР"

Фото: loga.gov.ua Будівництво телевежі

Вежа повинна «закрити останню дірку» в ефірі Луганщини. Сигнал українських телерадіомовників стане доступним жителям непідконтрольних територій Луганщини та Донеччини.

У Попаснянському районі Луганcькой області стартувало будівництво ретрансляційної станції з вежею заввишки 150 метрів, яка забезпечить українське мовлення на непідконтрольні території. Про це в п’ятницю, 30 жовтня, повідомила прес-служба Луганської ОДА.

«Уже виконані земляні роботи, армування фундаменту телевежі і апаратного комплексу, інші підготовчі роботи. Зараз  триває заливка фундаменту під опору вежі, на який піде 260 кубічних метрів бетону», — йдеться в повідомленні.

За словами глави ЛОДА Сергія Гайдая, будівництво цієї РТПС (радіотелевізійної передавальної станції) дуже важливо, адже «інформаційну війну ми поки програємо».

Гайдай пояснив, що вежа «закриє останню дірку» в ефірі Луганщини. Сигнал українських телерадіомовників стане доступним не тільки жителям Попаснянського та Новоайдарського районів, а й жителям непідконтрольних територій Луганщини та Донеччини. А це близько 200 тис. осіб, що проживають в 50-кілометровій зоні від майбутньої станції.

Нагадаємо, в квітні минулого року в Луганській області розпочали відновлювати теле- і радіомовлення. Раніше телевежа в Лисичанську була знеструмлена через борги.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар