18.4 C
Киев
17.05.2021
Політика

На наступний рік у медицину не заклали більше грошей – це вже тупість високого державного рівня, – Рабінович

На наступний рік у медицину не заклали більше грошей – це вже тупість високого державного рівня, – Рабінович

Вадим Рабінович
Фото з відкритих джерел

Українців роблять заручниками ситуації, заявив парламентар

Влада не заклала більше коштів у медицину на наступний рік – це вже тупість високого державного рівня.

Про це під час брифінгу перед засіданням Верховної Ради України заявив співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович.

Трансляцію вів телеканал ZIK.

«На наступний рік вони не заклали більше в медицину, пояснюючи тим, що коронавірус переможуть вже до кінця грудня. Я не буду розповідати, що «дурень думкою багатіє», але тупість, яку вони сьогодні проявляють, це вже тупість високого державного рівня. Тобто вони всіх нас роблять заручниками ось цієї своєї власної шизофренії. Ось ця вакцина, яку вони вигадали, що у них є. Вона така ж є – з пальця виссана вакцина. Ще раз кажу – Україна взагалі не входить до переліку країн, які мають статус розробника вакцини. Що вони там вживають, коли таке несуть, я не знаю, але в заручниках – уся країна. Тому бюджет, який сьогодні є, – це бюджет знову збільшення тільки силових структур. Цей бюджет — соціально незахищене населення просто вбите. Ну, і найголовніше: коли вони говорять – коронавірус, коли ми бачимо, що твориться, коли ми бачимо, що відбувається з медициною, вони не закладають взагалі на медицину. Вони хочуть убити народ, чи що? Так нехай зізнаються – ми вбивці, ми прийшли вбити Україну», – заявив парламентар.

Вадим Рабінович, відповідаючи на запитання журналістів, чи буде у наступному році так званий коронавірусний фонд, з якого фінансуватимуть видатки на боротьбу з COVID-19, наголосив: «Скажіть, будь ласка, а яка різниця – є коронавірусний фонд чи ні? Вони «сперли» минулий коронавірусний фонд. Вони на коронавірусні гроші почали знімати патріотичні серіали!».

Як повідомляли, станом на 6 листопада в Україні 440 188 осіб захворіли на коронавірус COVID-19, за минулу добу, зафіксовано 9 721 новий випадок коронавірусної хвороби. За минулу добу захворіли 304 дитини та 468 медпрацівників, а змогли одужати рекордні 10 762 особи. Також зареєстровано 201 летальний випадок.

Раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що, попри поки що стабільну ситуацію з кількістю ліжок в лікарня, вже в грудні може настати колапс медичної системи, якщо темпи поширення COVID-19 будуть зростати. 

Источник

Залишити коментар