12 C
Киев
18.05.2021
Новини світу

На параді 9 травня: Лукашенко розповів подробиці «замаху» на нього

На параді 9 травня: Лукашенко розповів подробиці "замаху" на нього

Навіть були закуплені і привезені в Білорусь гранатомети — Лукашенко

Організатори «перевороту» в Білорусі розробляли кілька сценаріїв усунення Лукашенка. На це нібито було виділено $10 млн.

Особи, які планували державний «переворот» в Білорусі, розглядали варіант вбивства Олександра Лукашенка і його сім’ї на параді 9 травня. При цьому на його усунення організатори «замаху» виділили нібито 10 млн доларів, пише Белта.

«Уявити реалізацію в Білорусі такого задуму складно, тому вони відмовилися від первісної ідеї. Потім розглядався напад на президентський кортеж. Для цього бунтівниками навіть були закуплені і привезені в Білорусь гранатомети… Однак здійснити такий сценарій у них би теж не вийшло», — розповів політик.

За його словами, змовники хотіли напасти на його заміську резиденцію.

«На знищення резиденції разом з главою держави виділялося 10 млн доларів, а на снайпера — мільйон доларів», — заявив Лукашенко.

Він додав, що організатори перевороту хотіли блокувати столицю країни за допомогою армії і відключити електроенергію в Мінську.

Однак серед змовників нібито перебував співробітник білоруських спецслужб.

«Це був наш агент. Молодець. Спасибі хлопцю, він здорово нам допоміг, не побоявся. Вони через нього хотіли підняти армію», — повідомив Лукашенко.

Нагадаємо, про підготовку замаху на себе Лукашенко заявив 17 квітня. За цим, як він сам стверджує, нібито стоять американські спецслужби. Тим часом у США не чули про «план усунення Лукашенка». Сполучені Штати заявляють, що не причетні до якоїсь змови з метою нібито усунення Олександра Лукашенка.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар