На півночі Перу зафіксували землетрус магнітудою 7,5
-1.9 C
Киев
20.01.2022
Новини світу

На півночі Перу зафіксували землетрус магнітудою 7,5

На півночі Перу зафіксували землетрус магнітудою 7,5

Фото: Скриншот Осередок залягав на глибині 112,5 кілометрів

Епіцентр підземних поштовхів розташовувався за 42 кілометри на північний захід від міста Барранка із населенням близько 6 тисяч осіб.

 

У північній частині Перу стався землетрус магнітудою 7,5. Про це повідомила Геологічна служба США (USGS) у неділю, 28 листопада.

Вказано, що підземні поштовхи були зафіксовані о 10:52 за часом UTC (12:52 за Києвом – ред.). Їхній епіцентр розташовувався за 42 кілометри на північний захід від міста Барранка (населення близько 6 тис. осіб) та за 283 кілометри від міста Лоха в Еквадорі (населення приблизно 117 тис. осіб). Осередок залягав на глибині 112,5 кілометрів.

Як уточнює центр попередження про цунамі США (NWS), цунамі в районі землетрусу не очікується.

Нагадаємо, цього тижня землетрус магнітудою 6,1 стався на заході М’янми неподалік від кордону з Індією. Епіцентр землетрусу розташовувався за 19 кілометрів на північний захід від міста Хакха з населенням 20 тисяч осіб.

Раніше в місті Дюздже, на заході Туреччини, стався землетрус магнітудою 5. Поштовхи були відчутні в Стамбулі, який знаходиться за 200 км від епіцентру землетрусу, а також в інших наближених містах.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар