На сесії Слов'янської міськради депутати закликали прем'єр-міністра Шмигаля піти у відставку
-4.1 C
Киев
09.03.2021
Політика

На сесії Слов’янської міськради депутати закликали прем’єр-міністра Шмигаля піти у відставку

На сесії Слов'янської міськради депутати закликали прем'єр-міністра Шмигаля піти у відставку


Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

22 січня депутати Слов’янської міськради за ініціативи «Опозиційної платформи — За життя» більшістю голосів прийняли звернення до президента, уряду і парламенту про неприпустимість зростання цін на природний газ, електрику, опалення та інші житлово-комунальні послуги. Також депутатський корпус закликав піти у відставку прем’єр-міністра Шмигаля як чиновника, який не впорався зі своїми обов’язками. Про це повідомляє пресслужба ОПЗЖ.

«Ми закликаємо Дениса Шмигаля, який виступив ініціатором збільшення тарифів на газ, електроенергію та інші ЖК-послуги, піти у відставку з посади прем’єр-міністра України. Його необдумані рішення вже призвели до різкого зростання соціальної напруженості в суспільстві і стали причиною протестних мітингів по всій Україні. Посада у Кабінеті міністрів — не привілей, а перш за все відповідальність перед людьми і країною. Прем’єр Шмигаль не впорався зі своїми обов’язками і тому повинен піти у відставку!» — йдеться у прийнятому на сесії зверненні.

За словами голови депутатської фракції «»Опозиційної платформи — За життя» у Слов’янській міськраді Павла Придворова, влада, незважаючи на епідемію та економічну кризу, продовжує проводити політику скасування пільг і скорочення субсидій. Багато сімей слов’янців повністю позбулися допомоги від держави.

«Ми підтримували і будемо підтримувати слов’янців, а також робити все, щоб захистити їх від зубожіння. Вважаємо, що політику економії на малозабезпечених і соціально незахищених громадянах необхідно припинити. Треба відновити повноцінне фінансування пільг і субсидій, повернути порядок розрахунку субсидій, який діяв до травня 2018 року», — підкреслив Павло Придворов.

Він також повідомив, що у перші дні роботи парламенту в січні народні депутати від ОП-ЗЖ Наталія Королевська і Юрій Солод вимагатимуть внести зміни у держбюджет на 2021 рік.

«Якщо на державному рівні підійти до вирішення проблеми системно, то вартість газу, електроенергії та інших комунальних послуг для населення можна істотно знизити. Забезпечити допомогу тим українським сім’ям, хто цього потребує. Ці рішення заспокоять людей. Слов’янці побачать, що держава проводить чесну і відповідальну політику. Але для цього потрібен професіоналізм і політична воля, яких влада не має. Але ми зробимо все, щоб захистити інтереси людей!» – підкреслили депутати від ОП-ЗЖ.

Нагадаємо, на Донеччині за ініціативи «Опозиційної платформи — За життя» депутати Краматорської, Дружківськоï, Покровськоï, Добропільськоï, Курахівськоï, Новодонецькоï, Ільїнiвськоï, Маріупольськоï, Гродiвськоï, Часовоярськоï, Святогiрськоï і Миколаївськоï міськрад, а також Покровського району направили звернення щодо вжиття невідкладних заходів для встановлення справедливих тарифів і забезпечення повноцінного фінансування субсидій.

Источник

Залишити коментар