На стадіоні у Варшаві відкрили коронавірусний госпіталь
23.6 C
Киев
30.07.2021
Без рубрики

На стадіоні у Варшаві відкрили коронавірусний госпіталь

На стадіоні у Варшаві відкрили коронавірусний госпіталь

Фото: tvn24.pl У Варшаві на стадіоні відкрили госпіталь для хворих на коронавірус

У ньому є 300 ліжок для хворих на COVID-19, але поступово кількість місць будуть збільшувати.

На Національному стадіоні у Варшаві відкрили госпіталь для хворих на коронавірус. Про це повідомляє TVN24 в п’ятницю, 30 жовтня.

«На першому етапі ми вводимо в експлуатацію 300 ліжок. Наступного тижня — ми досягнемо 500 ліжок, на наступному етапі в цілому 1200 ліжок», — заявив керівник канцелярії прем’єр-міністра Михал Дворчик.

При цьому серед цих ліжок сто будуть підготовлені як місця інтенсивної терапії.

«Кисень був проведений до всіх ліжок. Тут зроблено дуже багато логістичної роботи. Досить сказати, що тут прокладено 45 кілометрів електричних кабелів, п’ять кілометрів кисневих труб, кисневих баків. Величезна інфраструктура, яка була розроблена і побудована вражаючими темпами», — додав Дворчик.

За його словами, для обслуговування 500 ліжок, які планується ввести в експлуатацію наступного тижня, потрібно 250 лікарів, фельдшерів і медсестер.

Нагадаємо, що Польща готує польові COVID-госпіталі. Система охорони здоров’я країни перебуває на межі своїх можливостей, каже прем’єр-міністр.

Раніше в Польщі приріст коронавірусу перевищив 20 тисяч. За добу від COVID-19 помер 301 поляк, що перевищило попередній добовий рекорд смертності на 45.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар