На виборах до парламенту Грузії лідирує правляча партія
3.2 C
Киев
09.05.2021
Новини світу

На виборах до парламенту Грузії лідирує правляча партія

На виборах до парламенту Грузії лідирує правляча партія

Парламентські вибори в Грузії: лідирує правляча партія

Партія Грузинська мрія перемагає, згідно з даними екзит-полів. На другому місці опозиційна партія Єдиний національний рух — Сила в єдності.

У Грузії пройшли парламентські вибори, і екзит-поли опублікували перші результати. Про це повідомляє Ехо Кавказу в суботу, 31 жовтня.

Екзит-поли компаній IPSOS, Public Opinion Strategies, Survation, Edison Research на замовлення грузинських телеканалів показують, що на парламентських виборах впевнено перемагає правляча партія Грузинська мрія.

Бідзіна Іванішвілі, лідер Грузинської мрії, вже оголосив про перемогу і подякував виборцям за підтримку.

При цьому друге місце, за даними екзит-полів, займає опозиційна партія Єдиний національний рух — Сила в єдності. За попередніми оцінками, опозиціонери набирають від 23 до 33%.

Нагадаємо, що раніше українських спостерігачів не пустили на вибори в Грузії. Близько 30 депутатів з трьох фракцій планували бути спостерігачами на парламентських виборах в Грузії на запрошення партії Єдиний національний рух, очолюваної Міхеїлом Саакашвілі.

При цьому в Грузії стверджують, що Україна сама скасувала приліт своїх спостерігачів. У Грузії заперечують слова глави делегації України в ПАРЄ Ясько про те, що українську делегацію не пустили в країну.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар