ОПЗЖ дружно стала на захист проросійського пропагандиста Дудкіна
14.7 C
Киев
12.05.2021
Всі новини Новини України

На захист прокремлівського «експерта» Дудкіна стали депутати ОПЗЖ на чолі з Кивою

Нардепи від фракції «ОПЗЖ» не приховують свої симпатії до прокремлівських пропагандистів, яких затримує СБ України: вони хотіли взяти Юрія Дудкіна на поруки. Для цього 50 народних депутатів від партії, серед яких Ілля Кива, прийшли до суду, де мали розглядати міру запобіжного заходу для «військового експерта». Про це повідомляє пресцентр СБУ

Партія «ОПЗЖ» не приховує свої симпатії до проросійських пропагандистів, яких затримує СБУ. Так, сьогодні 50 нардепів від цієї партії, серед яких Ілля Кива, прийшли до суду, де мала розглядатися міра запобіжного заходу для «військового експерта» Юрія Дудкіна.

Це той пропагандист, який працював на замовлення РФ і поливав брудом Україну. Він робив це в ефірі і російських телеканалів, і українських помийок, які вже закрили через санкції. Служба безпеки оголосила цьому діячу підозру у державній зраді та розпалюванні ворожнечі, але ОПЗЖ вважає, що Дудкін тепер – політв’язень.

Записи розмов, де цей «експерт» приймає завдання від продюсерів РосТБ і бере за це гонорар, нардепів ОПЗЖ не бентежать. Хоча з матеріалів СБУ чітко видно, що людина свідомо, за гроші, виконує завдання (Дудкін саме так і каже: завдання!) російських пропагандистів.

Дії ОПЗЖ ще можна зрозуміти, коли вони захищають від санкцій Медведчука чи Козака з їхніми дружинами. Але бути настільки нерозбірливими і захищати очевидних російських агентів – це вже перебір. Взагалі виникає питання, чи можна ОПЗЖ, Киву і всю цю сепаратистську когорту вважати українськими політиками?

З Кивою в принципі також давно все зрозуміло. Його вже ніхто не сприймає інакше, ніж за містечкового дурника, який здобув популярність хайпом та постійними зашкварами. У цьому він міг би позмагатися з Шарієм – у них приблизно одна аудиторія.

Може, хіба що Киву життя кидало більше: був у Авакова, з соціалістами, ветеранами АТО і з Правим сектором, потім принесло вітром в ОПЗЖ. Послужний список у нього потужний: Департамент боротьби з наркотиками, жомова яма в оренді у фіктивної фірми, «рішала» далекобійників при блокаді окупованого Криму.

Але метання, щоб заробити грошей – це одне, а от поручитися за людину, яку підозрюють в роботі на російські спецслужби, – це вже сильно віддає державною зрадою.

Чи не пора вже Верховній Раді не просто оцінити дії цих «народних обранців» з ОПЗЖ, а можливо, й подумати про її заборону так само, як колись Компартії? Тяжіння до тоталітарних режимів і вказівок Путіна більш ніж достатньо, коли в країні триває війна.

Залишити коментар