Нафта дешевшає на тлі другої хвилі епідемії COVID-19 в США і Європі
22.9 C
Киев
16.05.2021
Новини світу

Нафта дешевшає на тлі другої хвилі епідемії COVID-19 в США і Європі

Нафта дешевшає на тлі другої хвилі епідемії COVID-19 в США і Європі

Нафта дешевшає на тлі погіршення пандемії

Ціна на нафту знизилася більш ніж на 2%, оскільки збільшення епідемічної ситуації викликало стурбованість щодо попиту.

Ціни на нафту знизилася більш ніж на 2% через стурбованість щодо попиту, викликану новою хвилею пандемії коронавірусу. Про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com в понеділок, 26 жовтня.

Вартість грудневих ф’ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures становить $41,07 за барель, що на $0,7 (1,68%) нижче від ціни на момент закриття попередньої сесії.

Ціна ф’ючерсів на нафту WTI на грудень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі NYMEX становить $39,15 за барель, що на $0,7 (1,76%) нижче від рівня попередньої сесії. Попередні торги завершилися на рівні $42,07 і $39,85 відповідно. За підсумками минулого тижня Brent подешевшала на 2,7%, WTI — на 3,1%.

«Недавнє різке підвищення кількості випадків COVID-19 і подальші обмеження на пересування в деяких частинах Європи тиснуть на настрої, викликаючи занепокоєння щодо того, що все це означає для попиту», — вважають аналітики ING Economics.

Нагадаємо, що в Канаді знімають обмеження на нафтовидобуток. Обмеження були введені торік, щоб підвищити ринкові ціни на нафту.

Ще в середині жовтня повідомлялося, що нафта дорожчає на зниженні запасів у США. Запаси нафти в США впали минулого тижня на 5,4 млн барелів. Також скоротилися запаси бензину і дистилятів.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар