Найвища у світі карусель відкрилася в Дубаї
9.4 C
Киев
04.03.2021
Новини світу

Найвища у світі карусель відкрилася в Дубаї

Найвища у світі карусель відкрилася в Дубаї

Фото: Whatson.ae Атракціон дозволяє парити на ланцюгових гойдалках на висоті 140 метрів

Парк розваг Bollywood Parks, який був закритий минулої весни через пандемію коронавірусу, під час тимчасового простою був реконструйований.

 

Найвища у світі карусель відкрилася в парку розваг Bollywood Parks в Дубаї (ОАЕ). Про це повідомляє портал Themepark-central.

 

Відзначається, що парк закрили навесні минулого року через пандемію коронавірусу, проте весь цей час було присвячено модернізації і реконструкції атракціонів. Одним з них стала ланцюгова карусель Bollywood Skyflyer, яка досягає 140 метрів у висоту, що на 18 метрів більше за попередній рекорд Гіннеса.

 

«Ті, хто наважаться насолоджуватися кружлянням у польоті із розплющеними очима, будуть винагороджені фантастичним краєвидом на парк розваг і його прилеглі території», — наголошується в повідомленні.

 

Крім того, для відвідувачів парку відкрилися американські гірки, 55-метрове колесо огляду і гастрономічну алею, де представлена ​​національна індійська кухня.

 

Раніше в японському місті Йокогама відбулася презентація атракціону Gundam Factory Yokohama, яка включає в себе величезного крокуючого робота.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар