Напад акули на українців в Єгипті: нові подробиці
28 C
Киев
25.07.2021
Без рубрики

Напад акули на українців в Єгипті: нові подробиці

Напад акули на українців в Єгипті: нові подробиці

Фото: Аnimalreader Усі постраждалі перебувають в лікарні

Уряд Єгипту заборонив дайвінг з плавальних засобів. При цьому постраждалі українці купили екскурсію у третіх осіб, заявив туроператор.

Сім’я українців, яка постраждала від нападу акули в Єгипті, купила екскурсію у третіх осіб. Про це повідомили в прес-службі туроператора Joinup.

«За наданою нам приймаючою стороною інформацією, туристи придбали у третіх осіб (не у туроператора або його партнера) послугу занурення з аквалангом з екскурсійних яхт. Згідно з інформацією з відкритих джерел, починаючи з 1 листопада 2019 року такі послуги заборонені на курортах Синая з метою збереження підводної екосистеми», — йдеться в повідомленні.

«Спочатку туристи звернулися до гіда в готелі для придбання такої екскурсії. Їм відмовили і попередили, що уряд Єгипту заборонив дайвінг з плавальних засобів. Після цього туристи вирішили придбати таку послугу у третіх осіб поза готелем, в якому відпочивали», — додали в прес-службі туроператора.

Зазначається, що всі постраждалі перебувають у лікарні. Мати отримала глибокі рани від укусів. Дитина втратила частину руки нижче ліктя. Обоє вже прооперовані.

Напередодні повідомлялося, що громадянка України і її 12-річний син стали жертвами нападу акули 25 жовтня на єгипетському курорті Шарм-ель-Шейх. Мати отримала глибокі рани від укусів. Дитина втратила частину руки.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар