-10.8 C
Киев
07.02.2021
Політика

Нардеп від «Слуги народу» може стати суддею Конституційного суду: В партії назвали прізвище кандидатки

Нардеп від "Слуги народу" може стати суддею Конституційного суду: В партії назвали прізвище кандидатки

Народний депутат Євгенія Кравчук
Фото з відкритих джерел

Це таке поступове перезавантаження КСУ

Народний депутат від партії «Слуга народу» і заступниця голови парламентського комітету з питань правової політики Ольга Совгиря може стати суддею Конституційного суду за квотою Верховної Ради.  

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявила народний депутат України від фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук.

Євгенія Кравчук, коментуючи відкликання законопроєкту Володимира Зеленського, яким мали б припинити повноваження КСУ, зауважила, що Конституційний суд таки буде перезавантажено, але поступово.   

«От зараз пройшов один із конкурсів від Верховної Ради і Комітет правової політики рекомендував призначити Верховній Раді за своєю квотою Ольгу Совгирю. Це моя колега від «Слуги народу», вона представник ВРУ в Конституційному суді», – зазначила народна депутатка.

Євгенія Кравчук переконана, що коли справа дійде до голосування в залі ВРУ, фракція «Слуги народу» всім складом затвердить Ольгу Совгирю на посаду  судді Конституційного суду.

«Тому вірогідно, що пані Ольга Совгиря може стати суддею Конституційного суду. Це таке поступове перезавантаження КСУ», –  прокоментувала Кравчук.

Новини за темою: Кузьмін: Суд зобов’язав СБУ почати розслідування проти українських чиновників, які «атакували» Конституційний суд

Нагадаємо, раніше партія «Опозиційна платформа – За життя» вимагала від влади припинити тиск на Конституційний суд України.

Источник

Залишити коментар