Навіть стратегії щодо COVID-19 немає: Уряд має піти у відставку у повному складі, – Катеринчук
18.9 C
Киев
17.06.2021
Політика

Навіть стратегії щодо COVID-19 немає: Уряд має піти у відставку у повному складі, – Катеринчук

Навіть стратегії щодо COVID-19 немає: Уряд має піти у відставку у повному складі, – Катеринчук

Прес-конференція народного депутата України, голови Європейської партії України Миколи Катеринчука.

Це був би найкращий вихід, каже політик

Жодної економічної стратегії у чинного Кабінету міністрів України немає, у нього навіть стратегії щодо COVID-19 немає, тож уряд має піти у відставку у повному складі.

Про це в ефірі ток-шоу «17» на телеканалі ZIK заявив лідер Європейської партії України Микола Катеринчук.

«Цей уряд має піти у відставку, я думаю, що у повному складі, мені так здається. Ніякої економічної стратегії – у них навіть стратегії щодо COVID-19 немає. Яка там економічна стратегія? Їх треба просто взяти і відправити у відставку, попересаджати, і це було б найкращим виходом», – сказав Микола Катеринчук.

Гість ток-шоу вважає, що президент України Володимир Зеленський має створити економічну раду, щоб почути бізнесменів, сільгоспвиробників. Микола Катеринчук зазначив, що в Україні є точки економічного зростання, у які зараз потрібно вкладати.

Політик також нагадав, що в Україні триває програма «Велике будівництво», на яку витрачають значні кошти із державного бюджету.

«Не можна будувати дороги за бюджетні кошти, завжди будують їх із запозичення…, на що дають європейці гроші, на що дають світові донори гроші. На що не дають гроші світові наші партнери, європейські або американські? Вони не дають на модернізацію нашого виробництва», – зазначив Микола Катеринчук.

Гість студії наголосив, що потрібно купувати технології, оплачувати роботу фахівців та налагоджувати виробництво в Україні. Микола Катеринчук зауважив, що будь-яка економічна стратегія не може оминати питання виробництва.

«Якщо цього не буде – немає стратегії», – резюмував Микола Катеринчук.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України перенаправив 61,5 млн грн з проєкту «Удосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань в Україні» на ремонт доріг у Львівській області.

Додамо, в Україні станом на 9 жовтня з фонду боротьби з коронавірусом COVID-19 було витрачено майже 30 мільярдів гривень.

Источник

Залишити коментар