НАЗК відновило доступ до Держреєстру декларацій
3.2 C
Киев
09.05.2021
Новини України

НАЗК відновило доступ до Держреєстру декларацій

НАЗК відновило доступ до Держреєстру декларацій

Фото: my.ua Прийняте владою рішення дозволить НАЗК проводити спеціальні перевірки

Раніше Конституційний суд визнав незаконним відкритий доступ до даних про доходи та майно чиновників.

 

На виконання розпорядження Кабміну, прийнятого за підсумками позачергового засідання на чолі із президентом Володимиром Зеленським, Нацагентство з питань запобігання корупції відкрило доступ до публічної частини Єдиного державного реєстру декларацій. Про це в ніч із четверга на п’ятницю, 30 жовтня, повідомила прес-служба НАЗК.

 

«Це перший крок до відновлення ефективної системи запобігання корупції в Україні. Це важливий сигнал від Президента й Уряду, що, незважаючи на спроби Конституційного Суду узурпувати владу в країні, антикорупційна система не повинна бути зруйнована на догоду ворогам України», — зазначив глава відомства Олександр Новіков.

 

НАЗК відновило доступ до Держреєстру декларацій

Доступ до Держреєстру декларацій відкрито. Фото: nazk.gov.ua

 

Відзначається, що прийняте рішення дозволить НАЗК проводити спеціальні перевірки і розблокує призначення керівників в органи влади і місцевого самоврядування.

 

Нагадаємо, 28 жовтня КСУ визнав незаконним відкритий доступ до декларацій про доходи та майно чиновників у єдиному державному реєстрі.

 

У зв’язку із цим та іншими скандальними рішеннями КСУ сьогодні президент скликав екстрені засідання РНБО і Кабміну, за підсумками яких НАЗК зобов’язали відновити доступ до реєстру електронних декларацій чиновників.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар