Названо брехню 2020 року
1.3 C
Киев
23.01.2021
Новини світу

Названо брехню 2020 року

Названо брехню 2020 року

Перемогу в номінації «брехня року» отримало заперечення пандемії COVID-19. На другому місці — заяви Трампа про «вкрадені» голоси на виборах.

 

Брехнею 2020 року названо заперечення / применшення коронавірусу. На другому місці стоїть чинний глава Білого дому Дональд Трамп з заявами про те, що результати виборів президента США сфальсифіковані, повідомляє фактчекінговий проект PolitiFact, після голосування на своєму сервісі.

 

«Коли ми редакцією розглядали, що вибрати «брехнею року», то була пропозиція назвати заяви Трампа щодо фальсифікацій. Однак вибрали саме заперечення коронавірусу, адже це стосується здоров’я всіх нас», — заявив головний редактор PolitiFact Енджі Холан.

 

Через заперечення коронавірусної інфекції, мільйони людей почали сумніватися в ефективності використання захисних масок, багато поширювали «теорії змови» і применшували небезпеку вірусу, а також висловлювали недовіру медикам, які борються з COVID-19.

 

Щорічно редактори PolitiFact аналізують найбільш неточні твердження за рік, щоб зробити одне з них Брехнею року. «Перемога» присуджується заявою або набором вимог, які мали істотний вплив на спотворення реальних фактів.

 

 

Раніше повідомлялося, що люди обманюють, щоб їх вважали чесними.

 

Також ми писали про рейтинг брехунів в українській політиці.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар