Названо ім'я можливого посла США в Україні
21.01.2022
Новини світу

Названо ім’я можливого посла США в Україні

Названо ім'я можливого посла США в Україні

Фото: sk.usembassy.gov Бріджіт Брінк може очолити посольство США в Україні

Остаточне рішення ще не ухвалене, проте ЗМІ з посиланням на джерела називають кандидатуру Бріджіт Брінк як ймовірного нового посла США у Києві.

Новим послом США в Україні може бути призначений досвідчений дипломат Бріджіт Брінк. Про це з посиланням на джерела з-поміж колишніх і нинішніх чиновників повідомляє Foreign Policy.

Видання зазначає, що остаточного рішення поки що не прийнято, незважаючи на те, що посада посла США в Києві залишається вакантною з 2019 року.

Брінк наразі очолює американське посольство у Словаччині.

Призначення багатьох послів відбувається з великою затримкою через опозицію республіканців у Сенаті, який має затвердити кандидатів.

Тим часом колишній посол США в Україні та експерт з європейських питань Інституту миру США Вільям Тейлор зазначає, що адміністрація Байдена навіть не подала кандидатуру, тому немає сенсу говорити про опозицію республіканців.

Раніше американську місію в Україні очолювали двоє повірених у справах: Вільям Тейлор, який обіймав посаду посла США у 2006-2009 роках, та Крістіна Квін, яка очолює місію досі.

Нагадаємо, у липні ЗМІ повідомляли, що заступник помічника держсекретаря Сполучених штатів Джордж Кент може стати послом США в Україні.

Також у липні очікувалося, що Білий дім найближчими тижнями оголосить кандидатуру посла США в Україні.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар