Названо винятки з заборони на операції і госпіталізацію
24.3 C
Киев
19.08.2022
Новини України

Названо винятки з заборони на операції і госпіталізацію

Названо винятки з заборони на операції і госпіталізацію

Фото: kh.depo.ua МОЗ назвало категорії українців, яких не торкнеться заборона на госпіталізацію

Незважаючи на оголошену заборону, медики продовжать надавати допомогу, зокрема, вагітним і онкохворим.

 

МОЗ назвало категорії українців, яких не торкнеться заборона на планові операції і госпіталізації. Про це повідомляє прес-служба відомства у вівторок, 10 листопада.

 

На території регіону, де встановлено помаранчевий рівень епідемічної небезпеки (зараз діє по всій Україні), додатково до протиепідемічних обмежень, передбачених для зеленого і жовтого рівнів епідемічної небезпеки, забороняється проведення медустановами планових госпіталізацій.

 

При цьому винятками будуть такі випадки:

 

  • надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;
  • надання медичної допомоги вагітним, породіллям, новонародженим;
  • надання медичної допомоги в спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними захворюваннями;
  • надання паліативної медичної допомоги в стаціонарних умовах;
  • надання планової медичної допомоги закладами охорони здоров’я національного рівня, які надають високоспеціалізовану допомогу, за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів;
  • проведення інших невідкладних і термінових заходів щодо госпіталізації, якщо в результаті їхнього перенесення (відстрочення) є значний ризик для життя або здоров’я людей.

 

Нагадаємо, що раніше Зеленський звернувся до українців з огляду на посилення карантину. Карантин вихідного дня в країні триватиме кілька тижнів і дозволить уникнути лавиноподібного зростання захворюваності на коронавірус, стверджує Президент.

 

Також Степанов пояснив суть карантину вихідного дня. Такий карантин МОЗ запропонує Кабміну, щоб стримати епідемію коронавірусу, але й врахувати інтереси малого та середнього бізнесу.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар