Названо умову медсортування COVID-пацієнтів
3.2 C
Киев
09.05.2021
Новини України

Названо умову медсортування COVID-пацієнтів

Названо умову медсортування COVID-пацієнтів

Сортувати COVID-пацієнтів будуть, якщо заповненість ліжок досягне 100%

Пріоритет у наданні медичної допомоги надаватимуть хворим з більшими шансами на виживання, каже Степанов.

 

Протокол медичного сортування введуть в дію, якщо заповненість COVID-ліжок досягне 100%. Про це заявив голова МОЗ Максим Степанов у Верховній Раді у вівторок, 3 листопада.

 

«Як би ми не намагалися збільшити кількість ліжок, усе одно є межа — в разі якщо заповненість досягне 100%, нам доведеться застосувати активацію протоколу медичного сортування з пріоритетом надання медичної допомоги хворим з більшими шансами на виживання. Це значить, що наша медична система не витримала», — сказав Степанов.

 

Він додав, що медсистема України здатна виділити під лікування пацієнтів з COVID-19 52 тисячі ліжок, це 30% від усього лікарняного ліжкового фонду в країні. Зараз МОЗ працює над збільшенням кількості ліжко-місць ще на кілька десятків тисяч.

 

Міністр підкреслив, що кількість лікарняних ліжок не матиме значення, якщо не буде достатньо медичного персоналу, лікарів, які працюватимуть з хворими на коронавірус. У зв’язку з цим МОЗ проводить роботу із залучення лікарів інших спеціальностей, студентів вишів та інтернів до боротьби з коронавірусом.

 

COVID-19: в Україні два рекорди

 

Нагадаємо, що раніше МОЗ змінило критерії для госпіталізації хворих з COVID-19. У МОЗ назвали три критерії, за якими хворих з підтвердженим коронавірусом або підозрою на нього будуть госпіталізовувати.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар