Не піддаватися на шантаж і не йти у відставку під тиском: "Опозиційна платформа - За життя" звернулася до суддів КСУ
22.9 C
Киев
16.05.2021
Політика

Не піддаватися на шантаж і не йти у відставку під тиском: «Опозиційна платформа — За життя» звернулася до суддів КСУ

Не піддаватися на шантаж і не йти у відставку під тиском: "Опозиційна платформа - За життя" звернулася до суддів КСУ


Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

«Опозиційна платформа — За життя» звернулася до суддів Конституційного Суду України із закликом не піддаватися на шантаж і не йти у відставку під тиском влади. Відповідне відкрите звернення опубліковано на офіційному сайті політсили.

Наводимо його текст дослівно:

Сьогодні вся суспільна увага зосереджена на ситуації довкола Конституційного Суду. Влада розгорнула масштабну атаку на судову систему. Це відбувається тому, що саме незалежна судова влада є головною перешкодою для реалізації планів передачі країни під зовнішнє управління, розграбування її багатств, руйнування соціальної держави в Україні.

Атака Зе-бригади на українську Конституцію захлинається. Влада, що розгубила довіру і зрадила інтереси людей, не знаходить підтримки ані в суспільстві, ані в парламенті. Саме тому посилюється персональний тиск на Суддів Конституційного Суду. Проти Вас відкриваються кримінальні справи. На Суд нацьковують проплачених радикалів. Лунають обурливі погрози фізичної розправи. Зараз до цього тиску підключилися ручні «слуги», які малодушно підписалися під зверненням, написаним під диктовку Офісу Володимира Зеленського та його кураторів з іноземних посольств.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ закликає Суддів Конституційного Суду не піддаватися на погрози і шантаж. На Ваших плечах сьогодні лежить відповідальність за долю української демократії та майбутнє нашої країни. Ми звертаємося до Вас із закликом не залишати свій пост і не йти у відставку під тиском збанкрутілої Зе-бригади, час якої минає.

У протистоянні задумам узурпаторів, які мріють про диктатуру, Вас підтримує вся демократично налаштована громадськість. Об’єднавшись у захисті Конституції, демократичних засад української державності, українського суверенітету і прав українських громадян ми обов’язково переможемо.

Правда, Конституція і демократія на Вашому боці!

Источник

Залишити коментар