Не виключено, що "слуги народу" стануть вигнанцями у більшості місцевих рад, – Бондаренко
22 C
Киев
25.07.2021
Без рубрики

Не виключено, що «слуги народу» стануть вигнанцями у більшості місцевих рад, – Бондаренко

Не виключено, що "слуги народу" стануть вигнанцями у більшості місцевих рад, – Бондаренко


Телеканал ZIK

Жодної монобільшості у радах на місцях у «Слуги народу» не буде, каже гостя ток-шоу

Сумнівно, що представники партії «Слуга народу» повсюдно увійдуть в коаліцію з тими політичними силами, які пройшли до місцевих рад. Можливо, вони стануть навіть вигнанцями у більшості місцевих рад.

Про це в ефірі ток-шоу «19» на телеканалі ZIK заявила народна депутатка попередніх скликань Олена Бондаренко.

Політикиня прокоментувала попередні результати партії «Слуга народу» на місцевих виборах, які відбулися напередодні. Вона зауважила, що низка експертів порівнюють результат цієї політичної сили з тим, що її представників раніше взагалі не було в місцевих радах. Проте, каже Олена Бондаренко, результат «слуг народу» на місцевих виборах слід порівнювати із минулорічним шаленим успіхом під час парламентської кампанії.

«Порівняймо ці два досягнення – досягнення там і досягнення тут. Звичайно ж, там у них монобільшість, там взяли величезну кількість місць. Що ми бачимо тут? Що в місцевих радах – жодної монобільшості, і навіть іноді, а може бути, і часто, знову ж таки, я теж чекаю результати, я теж хочу чистого результату підрахованого, затвердженого ЦВК за протоколами, але можу вже зараз припустити, що навряд чи вони повсюдно увійдуть в коаліцію з тими політичними силами, які так само пройшли до місцевих рад», – сказала Олена Бондаренко.

Гостя ток-шоу не виключає, що представники провладної політичної сили навіть стануть вигнанцями: «Подивимося, можливо, вони стануть навіть вигнанцями у більшій частині місцевих рад».

Нагадаємо, у неділю, 25 жовтня, в Україні відбулося голосування на місцевих виборах. 

У Центральній виборчій комісії назвали вибори депутатів обласних, районних, сільських рад, а також селищних, сільських і міських голів найскладнішими в історії України.

До слова, явка виборців на місцевих виборах в Україні становила 36,88% – за результатами обробки 100% інформації з усіх областей України, 10 556 621 виборець отримав бюлетені і проголосував.

Як повідомляли, у мережі «Опора» прогнозують, що у більшості міст з чисельністю населення понад 75 тис. осіб відбудеться другий тур виборів міських голів.

У Комітеті виборців України заявили, що місцеві вибори 25 жовтня в цілому відповідали стандартам чесних і демократичних виборів.

Источник

Залишити коментар