Неля Штепа виходить до другого туру виборів голови ОТГ у Слов'янську, - екзит-поли
16.5 C
Киев
04.08.2021
Без рубрики

Неля Штепа виходить до другого туру виборів голови ОТГ у Слов’янську, — екзит-поли

Неля Штепа виходить до другого туру виборів голови ОТГ у Слов'янську, - екзит-поли

Неля Штепа. Фото: kp.ua

Кандидатка отримала підтримку 23,1% виборців

За даними екзит-полу, на виборах у Слов’янську Вадим Лях залишився лідером, набравши 34,8%, а Неля Штепа пройде до другого туру, набравши 23,1%. Про це повідомляє аналітичне бюро «Система».

Бюро також опублікувало результати інших кандидатів. Так, Павло Придворов набрав 20,7%, Ольга Алтуніна — 17,6%, Андрій Секлецов — 2,6%, а Євген Недосіка — 1,2%.

До Слов’янської міськради проходять шість партій: «Опозиційна платформа — За життя» — 25,2%, Партія миру та розвитку — 22,7%, «Опозиційний блок» — 18,4%, «Слуга народу» — 17,1%, «Наша земля» — 7,2%, «Європейська солідарність» — 5,8%.

Зазначається, що в рамках екзит-полу опитали 2053 виборців Слов’янська, статистична помилка не перевищує 1,9%.

За інформацією телеканалу «112 Україна», до територіальної виборчої комісії вже привезли протоколи із 56 дільниць. Ще з однієї результати очікують.

«Зараз у Слов’янську триває безперервне засідання ТВК. Дані протоколів рахуються і вводяться в єдиний кабінет. Як повідомив голова комісії, через велике навантаження система висить і не працює належним чином. На один протокол може йти близько години. У залі чекають члени комісій, результати яких ще не оброблені», — повідомив кореспондент.

Новини за темою: Демократія в дії: Посли G7 привітали українців із проведенням місцевих виборів

Раніше повідомлялося, що у Бахмачі на окрузі №208 за першість на довиборах до Верховної Ради змагаються кандидат від партії «Слуга народу» Анатолій Гунько та лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

Источник

Залишити коментар