-13 C
Киев
18.02.2021
Всі новини Новини України

Нескоромний мав тісні зв’язки з головою ОАСК Павлом Вовком — ЗМІ

«Слідство.Інфо» опублікувало розслідування в якому Дмитро Нескоромний підозрюється в тісних зв’язках з головою Окружного адміністративного суду Києва Павлом Вовком. За даними журналістів, співробітник СБУ з суддею регулярно обмінювалися послугами та мали тривалі дружні стосунки.


Колишній працівник СБУ, якого підозрюють у замовному вбивстві, тісно співпрацював з суддею ОАСК Вовком. Про це говориться в розслідуванні «Слідство.Інфо».

За даними журналістів, співробітник СБУ з суддею регулярно обмінювалися послугами та мали тривалі дружні стосунки.

У розпорядженні журналістів «Слідство.Інфо» є записи розмов з кабінету голови Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка. Згідно з цими «плівками», Нескоромний регулярно відвідував кабінет судді протягом зими-весни 2019 року. Тоді він був заступником начальника Головного управління СБУ в Києві та Київській області. І періодично звертався до Павла Вовка з проханнями.

«Зокрема, Дмитро Нескоромний разом з іншим колегою з СБУ в лютому 2019 року приїхав в кабінет голови ОАСК, як неформальний представник інтересів одного з українських банків. У цієї банківської установи був тривалий спір з фінансово-промисловою групою «Альтком» на сотні мільйонів гривень», — йдеться в повідомленні.

В 2019 році «Альтком» звернувся до Окружного адмінсуду Києва з проханням призупинити стягнення з них коштів на користь українського банку, яке мало відбутися за рішенням іншого суду.

«На плівках зафіксовано кілька розмов щодо цього судового розгляду в кабінеті голови ОАСКу. Спочатку Павло Вовк пояснював приятелям, які допомагали опонентам фінансово-промислової групи «Альтком», що ситуація дуже неоднозначна і він веде перемовини з іншою стороною. З боку корпорації інтереси нібито представляли вже колишній народний депутат Ігор Кононенко та тодішній скандальний заступник голови СБУ Павло Демчина», — зазначають журналісти.

Також «Слідство.Інфо» зазначає, що намагалося зв’язатися з Нескоромним, але його український номер телефону наразі вимкнено.

Нагадаємо, 27 січня 2021 року екс-заступнику голови СБУ Дмитру Нескоромному оголосили підозру в організації підготовки вбивства Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрія Наумова. За твердженням самого Нескоромного, він наразі перебуває за кордоном і повертатися в Україну не планує.

Джерело

Залишити коментар