Невтручання і використання за максимумом: Бондаренко вказала на полярність позицій Трампа і Байдена щодо України
27.5 C
Киев
15.08.2022
Політика

Невтручання і використання за максимумом: Бондаренко вказала на полярність позицій Трампа і Байдена щодо України

Невтручання і використання за максимумом: Бондаренко вказала на полярність позицій Трампа і Байдена щодо України

Олена Бондаренко
Скріншот відео

Трампу до України було байдуже, а ось Байден використовуватиме «українську карту» на повну, переконана політикиня

Позиція президента США Дональда Трампа щодо України полягала у байдужості і невтручанні, натомість, якщо наступним президентом США стане Джо Байден, він максимально використовуватиме «українську карту».

Про це в ефірі ток-шоу «19» на телеканалі ZIK заявила народна депутатка попередніх скликань Олена Бондаренко.

Олена Бондаренко вказала на різницю між ставленням до України президента США Дональда Трампа і його конкурента на виборчих перегонах – демократа Джо Байдена.

«Що стосується Трампа, особисто я оцінюю його позицію щодо України, – просто байдужість і невтручання. Усе, що виходило за сигналами від нього, це була повна тотальна байдужість, аж до того, що господарюють тут демократи, ну, нехай вже догосподарюють, я вже просто не втручаюся. Напевно, цим навіть можна пояснити те, що останнім часом ми жили без посла», – зазначила гостя ток-шоу.

Олена Бондаренко зауважила, що натомість представники Демократичної партії і сам Байден брали активну участь у внутрішніх справах України і не відпускали Україну ані на мить, оскільки вбачали у ній свої приховані ресурси, у тому числі, і в перемовинах з РФ.

«Я впевнена, що українську карту Байден буде використовувати, якщо він переможе, за максимумом», – переконана Олена Бондаренко.

Нагадаємо, 7 листопада у США кілька засобів масової інформації на основі даних про підрахунок бюлетенів і своїх експертних оцінках оголосили про перемогу Джо Байдена на виборах очільника країни. За попередніми підрахунками, Байден переміг у Пенсільванії, і в цілому по країні набрав 273 голоси вибірників із 270 необхідних.

Одразу після цього Джо Байден заявив про його обрання на посаду очільника держави. За словами політика, він обіцяє бути президентом всієї країни. 

Своєю чергою, Дональд Трамп наголосив, що штаб буде оскаржувати результати виборів у суді наступного тижня та додав, що «Байден поспішає помилково поставити себе за переможця».

Источник

Залишити коментар