14.1 C
Киев
18.05.2021
Новини світу

New York Times назвала РФ лідером із надлишкової смертності при пандемії

New York Times назвала РФ лідером із надлишкової смертності при пандемії

Американці засумнівалися в російській COVID-статистиці

Показники надлишкової смертності ставлять під сумнів заяви про те, що Росія краще за багатьох інших країн світу справляється з пандемією і її наслідками.

Надлишкова смертність у Росії під час пандемії коронавірусу, за підрахунками видання New York Times, в квітні-грудні 2020 року виявилась на 28% вище, ніж звичайно.

За цим показником, пише видання, Росія випереджає країни Європи і США.

За квітень — грудень 2020 року, за даними NYT, в Росії надлишкова смертність склала 362 тисячі 302 людини. При цьому за офіційними даними з квітня по грудень 2020 року в Росії від коронавірусу померли 57 тисяч 2 людини.

Для порівняння видання наводить дані про надмірну смертність у США. З середини березня по грудень 2020 року надлишкова смертність у Сполучених Штатах, населення яких майже в два з половиною рази більше, ніж в Росії, склала 385 тисяч 100 осіб, в тому числі 316 тисяч 370 смертей були пов’язані з COVID-19. Показник надлишкової смертності в США — 17%.

Показники надлишкової смертності, йдеться в статті New York Times, ставлять під сумнів заяви президента РФ Володимира Путіна про те, що Росія краще за багатьох інших країн світу справляється з пандемією і її наслідками.

Нагадаємо, що вакцинація від коронавірусу в Росії почалася в середині грудня 2020 року. До середині березня 2021 року в Росії зробили щеплення 5,3 мільйона осіб або 3,7 відсотка населення.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар