Німецька вакцина до кінця року буде готова до фінальної фази випробувань
22.9 C
Киев
16.05.2021
Новини світу

Німецька вакцина до кінця року буде готова до фінальної фази випробувань

Німецька вакцина до кінця року буде готова до фінальної фази випробувань

Фото: VCG У Німеччині готові наприкінці року перейти до фінальної фази випробувань COVID-вакцини

Проміжні результати досліджень вчені називають «дуже обнадійливими». В останній фазі випробувань візьмуть участь до 30 тисяч добровольців.

 

Німецька біофармацевтична компанія CureVac NV заявила про успішне проведення другої фази випробувань вакцини проти коронавірусу і тепер планує почати заключний етап до кінця року. Про це повідомляє прес-служба компанії у вівторок, 3 листопада.

 

«Ми готові почати ключове випробування 2b / 3 (2-3-ї фази, — ред.) до кінця 2020 року», — сказано в повідомленні.

 

Раніше стало відомо, що CureVac планує почати глобальне клінічне дослідження фази 2b / 3 за участю майже 30 тисяч добровольців у четвертому кварталі 2020 року.

 

Перша фаза випробувань проводилася на здорових дорослих добровольцях в Німеччині та Бельгії. Зараз вакцина CVnCoV проходить клінічне випробування фази 2а серед дорослих осіб в Перу і Панамі. Проміжні результати дослідження, зокрема, фази 1, яка охопила понад 250 здорових осіб у ​​віці від 18 до 60 років, є «дуже обнадійливими», заявив професор Петер Кремснер, директор Інституту тропічної медицини Тюбінгенського університету, провідний дослідник фази 1.

 

Як відзначили в компанії, реактогенність вакцини постійно контролювалася Комісією з моніторингу даних і безпеки. Вакцина, як правило, добре переносилася у всіх випробовуваних дозах, жодних сполучних серйозних побічних явищ не спостерігалося.

 

Нагадаємо, що в Україні розробляють дві вакцини від COVID. Крім розробки Інституту біології клітини Національної академії наук України, є ще одна вакцина від коронавірусу, що пройшла доклінічні випробування.

 

Також повідомлялося, що в осіб, на яких випробували російську вакцину, виявили COVID-19. Учасники досліджень, як пояснили лікарі, отримували як саму вакцину, так і речовину без лікувальних властивостей.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар