Німецькі екологи заблокували будівництво ПП-2
22.9 C
Киев
16.05.2021
Новини світу

Німецькі екологи заблокували будівництво ПП-2

Німецькі екологи заблокували будівництво ПП-2

Фото: eurasiaunion.ru Фахівці NABU оскаржують дозвіл BSH

Позов стосується ще незавершеної ділянки трубопроводу у винятковій економічній зоні Німеччини.

 

У Німеччині члени природоохоронної організації NABU в понеділок, 3 травня, подали позов проти будівництва російського газопроводу Північного потік-2. Екологи стверджують, що об’єкт завдає шкоди морському середовищу, відзначається на сайті організації.

 

«Із самого початку NABU критично оцінило проект. Маршрут через п’ять морських заповідників завдає непоправної шкоди вразливому морському середовищу Балтійського моря», — йдеться в повідомленні.

 

Дозвіл на будівництво було видано німецьким Федеральним агентством морського і гідрографічного управління (BSH). Фахівці NABU його оскаржують.

 

Позов стосується ще незавершеної ділянки трубопроводу у винятковій економічній зоні Німеччини. Позову передувала процедура заперечення, яка почалася у 2018 році.

 

«За допомогою нашої попередньої процедури заперечення ми домоглися того, щоб у пташиному заповіднику не можна було проводити ніяких будівельних робіт у період особливо чутливого зимового відпочинку. Але Північний потік-2 також безпосередньо руйнує середовище проживання на морському дні на площі розміром 16 футбольних полів», — заявив президент організації Йорг-Андреас Крюгер.

 

Ентоні Блінкен у Лондоні обговорить Північний потік-2

 

Раніше повідомлялося, що до добудови ПП-2 приєдналося друге судно. Крім баржі Фортуна, укладку російського газопроводу в водах Данії почало судно Академік Черський.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар