НКРЕКП підвищує для українців ціни, а для себе - зарплати
20.5 C
Киев
17.06.2021
Політика

НКРЕКП підвищує для українців ціни, а для себе — зарплати

Політика керівництва Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) являє собою яскравий приклад лицемірства.

енергетика, вишки, тарифи, електроенергія \ фото Знай.UA

енергетика, вишки, тарифи, електроенергія \ фото Знай.UA

Про це заявив народний депутат України Сергій Магера.

«Однією рукою НКРЕКП підвищує для всіх українців ціни на транспортування електроенергії. Адже навіть якщо тариф Вищий для підприємців, платити доведеться всім нам — бізнес не працюватиме собі в збиток. Він або закриється, що взагалі катастрофа для України, або закладе свої додаткові витрати в ціну товарів. І привіт, нова хвиля інфляції», — сказав він.

С. Магера зазначив, що при цьому сама НКРЕКП підвищує собі зарплати в 1,5 рази в майбутньому році. Нардеп повідомив, що комісія попросила на своє утримання з державного бюджету майже 800 млн гривень — це на 50% більше, ніж їм платили в нинішньому році.

«Тобто, поки ми з вами будемо платити за чергове, абсолютно не виправдане підвищення тарифів, регулятори, які ведуть нас дорогою злиднів, будуть отримувати більше. І я не знаю яскравого прикладу лицемірства», — зазначив він.

«Сподіваюся, у державних мужів вистачить здорового глузду прибрати статтю з проекту держбюджету на наступний рік, і не підвищувати витрати на утримання комісії, законність якої досі під великим питанням. А у чиновників з НКРЕКП вистачить мізків нарешті зрозуміти, що витрясати останні гроші з промисловців, які через карантин і падіння світових ринків і так на межі виживання-верх цинізму. Краще закласти в бюджет кошти на виплати «зеленим» енергетикам — це значно логічніше, ніж добивати українську промисловість постійними підвищеннями тарифів», — резюмував С.Магера.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар