-10.8 C
Киев
07.02.2021
Новини світу

Норвегія змінить стратегію COVID-вакцинації

Норвегія змінить стратегію COVID-вакцинації

Норвегія змінить стратегію COVID-вакцинації через смертельні випадки

Вакцини планують не давати найбільш вразливим людям похилого віку на тлі сплеску смертей після вакцинації.

 

У Норвегії змінять стратегію COVID-вакцинації для літніх людей після недавнього сплеску смертності на тлі щеплень. Про це заявила прем’єр-міністр Норвегії Ерна Солберг, повідомляє Bloomberg у вівторок, 26 січня.

 

У січні в Норвегії більш як 30 людей, старших за 70 років, померли після вакцинації проти коронавірусу. За словами прем’єра, інтенсивний світовий інтерес до цієї інформації був перебільшений.

 

«Ми не віримо, що є якісь проблеми з безпекою вакцин. Але ми, можливо, не даватимемо їх найуразливішим людям похилого віку», — пояснила Солберг.

 

Тепер Норвезький інститут суспільної охорони здоров’я закликав лікарів робити щеплення старим і хворим, враховуючи кожен конкретний випадок.

 

«Для дуже слабких пацієнтів і невиліковно хворих рекомендується ретельна оцінка співвідношення користі і недоліків вакцинації», — підкреслили в інституті.

 

Нагадаємо, що Норвегія не знайшла зв’язку між COVID-вакциною і смертями літніх людей. Регулятор вважає смерті вікових пацієнтів після щеплення збігом, оскільки у тих, хто отримав вакцину, були серйозні захворювання.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар