5.1 C
Киев
28.03.2021
Новини України

Новий Азов. Японці грають у війну на Донбасі

Новий Азов. Японці грають у війну на Донбасі

Фото: Радио Свобода Японці грають у війну на Донбасі

У Японії популярними стали реконструкції бойових дій на Донбасі за фотографіями з України.

 

Косплей — це максимально деталізоване перевтілення в різні ролі. Давні майстри косплея — японці — прийшли до того, що реконструюють бойові дії на Донбасі.

 

Японці у формі батальйону Азов і інших українських підрозділів позують, сидячи в укріпленні на тлі прапора України, чистять зброю, гріють чай у похідних умовах і готують бутерброди з вареною ковбасою. На таке захоплення звернуло увагу Радіо Свобода.

 

 

Як це працює

 

За фотографіями з України японські косплеєри відтворюють не тільки українських військових, а й знаменитих «зелених чоловічків», які брали участь у силовому супроводі анексії Криму, пише Радіо Свобода.

 

У якості зброї японці використовують копії, зроблені для гри в страйкбол і ейрсофт. Купити точну копію автомата Калашникова для гри в страйкбол у Японії можна всього за 265 доларів.

 

Новий Азов. Японці грають у війну на Донбасі

Тема війни на Донбасі дуже популярна серед японських страйкболістов // Niklife

 

 

Сато Хаяо, який бере участь у заходах японських реконструкторів з 2016 року, розповів Радіо Свобода, що раніше шанувальники цього хобі в основному косплеїли американських військових. Однак, за його словами, в останні роки дедалі більшою популярністю користуються образи учасників війни на сході України.

 

Двоє японських «реконструкторів» у розмові з Радіо Свобода підкреслили, що за їхнім хобі немає ніякої ідеологічної мотивації.

 

Новий Азов. Японці грають у війну на Донбасі

Niklife

 

 

За їхніми словами, мова йде про вдосконалену версію гри «ковбої проти індіанців», у яких символіка покликана лише розрізняти протиборчі сторони.

 

 

Ретельний підхід

 

Більшість реквізиту для своїх ігор японці купують на спеціалізованому форумі. Там можна знайти не тільки серійні зразки, а й замовити точні копії рідкісної зброї, яку спеціально для вас надрукують на 3D-принтері. Власник ще одного магазину, який спеціалізується на продажу в Японії російського військового обмундирування, каже, що найчастіше йому вдається запропонувати покупцям «оригінальні речі, хоча які й були у використанні».

 

Новий Азов. Японці грають у війну на Донбасі

Радіо Свобода

 

 

Багато зразків зброї та іншого обладнання робляться на замовлення після уважного вивчення фотографій і відео із зони бойових дій на Донбасі.

 

Новий Азов. Японці грають у війну на Донбасі

Радіо Свобода

 

Як розповів Сато Хаяо, повна екіпіровка під українського або російського солдата, включаючи зброю, може коштувати до 2 000 доларів і знадобляться тижні, аж поки будуть знайдені всі необхідні для неї компоненти.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар