"Образа держави": Мосійчук назвав, хто єдиний з українських політиків може побувати на інавгурації Байдена
9.4 C
Киев
04.03.2021
Політика

«Образа держави»: Мосійчук назвав, хто єдиний з українських політиків може побувати на інавгурації Байдена

"Образа держави": Мосійчук назвав, хто єдиний з українських політиків може побувати на інавгурації Байдена

Ігор Мосійчук. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

І це не президент України Володимир Зеленський, зауважив колишній нардеп

Є інформація про те, що, чи не єдиним українським політиком, який має запрошення на інавгурацію новообраного президента США Джо Байдена, є Петро Порошенко, який може відвідати церемонію. Якщо так відбудеться, це буде образою України як держави.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України попереднього скликання Ігор Мосійчук.

Політик поділився інформацією щодо того, чи будуть присутні під час церемонії інавгурації президента США Джо Байдена українські політики.

«Ходить інформація, що, чи не єдиним політиком, який має запрошення і, можливо, відвідає США, є Петро Порошенко. Це не дивно, у них давні стосунки з Джо Байденом. Якщо таке відбудеться, то я буду вважати, що завдана, будемо казати, образа Українській державі. Чому? Це право, дійсно, американського президента запрошувати будь-яких політиків, але якщо не запрошується чинний президент, а запрошуються чинні народні депутати, то це якісь натяки не зовсім правильні для всієї держави. І це означає, що державу розглядають, як якусь колонію третьосортну, і розглядають нового керівника колоніальної адміністрації», – сказав Ігор Мосійчук.

Новини за темою: Сенат США почне розглядати імпічмент Трампа через годину після інавгурації Байдена, – ЗМІ

Нагадаємо, нещодавно Конгрес Сполучених Штатів Америки підрахував голоси Колегії виборців на виборах американського президента та офіційно затвердив перемогу Джо Байдена. Церемонія відбудеться 20 січня.

Як повідомляли, на церемонії інавгурації обраного президента США Джо Байдена, яка запланована на 20 січня, традиційну двогодинну ходу представника держави до Білого дому замінять на віртуальний парад з огляду на коронавірусні обмеження.

Додамо, американський президент Дональд Трамп запровадив надзвичайний стан в окрузі Колумбія через інавгурацію Джо Байдена.

Источник

Залишити коментар