Омікрон виявили в Іспанії та п'яти штатах США
-2.1 C
Киев
21.01.2022
Новини світу

Омікрон виявили в Іспанії та п’яти штатах США

Омікрон виявили в Іспанії та п'яти штатах США

В Іспанії та п’яти штатах США виявили перші випадки омікрону

В Іспанії захворів чоловік, раніше щеплений від коронавірусу, який не мандрував у країни ризику.

В Іспанії, а також у п’яти штатах США виявили перші випадки штаму «омікрон». Про це повідомляє Reuters у п’ятницю, 3 грудня.

У Мадриді Omicron виявили у вакцинованої людини, яка не подорожувала в країни ризику. Також вивчаються два подібні випадки. 62-річний чоловік у Мадриді, у якого з 29 листопада виявились легкі симптоми, перебуває на ізоляції вдома, а особи, з якими він контактував, перебувають на карантині. В інших випадках люди мали лише легкі симптоми і не подорожували в країни ризику.

Крім того, випадки омікрону зафіксували у Нью-Йорку, Каліфорнії, Колорадо, Міннесоті та на Гаваях. Зокрема, у Нью-Йорку підтвердили п’ять випадків зараження варіантом коронавірусу Omicron. Каліфорнія, Колорадо та Міннесота також виявили випадки зараження омікроном серед пацієнтів, які були повністю вакциновані та мали легкі симптоми, тоді як Гаваї повідомили про випадок із невакцинованою людиною, яка мала помірні симптоми.

Нарешті, Гаваї також підтвердили випадок зараження у людини, яка раніше перехворіла на коронавірус.

Нагадаємо, що раніше в Ісландії зафіксували перший випадок штаму Омікрон. Зараження зафіксовано через чотири дні після запровадження в Ісландії нових прикордонних обмежень.

Омікрон: для низки країн закривають в’їзд в Україну

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар