ООН: Рівень бідності зріс уперше за 22 роки
0.9 C
Киев
27.01.2021
Новини світу

ООН: Рівень бідності зріс уперше за 22 роки

ООН: Рівень бідності зріс уперше за 22 роки

На всій планеті спостерігається зростання крайньої бідності — Гутерріш

Економічна криза приведе в злидні ще від 18 до 27 млн осіб у всьому світі, заявив генсек ООН Антоніу Гутерріш.

 

Рівень крайньої бідності у 2020 році у світі вперше за останні 22 роки збільшився. До 27 мільйонів осіб чекає вкрай тяжке становище в році, що наступив, заявив у середу, 6 січня, генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш, виступаючи на засіданні Ради Безпеки ООН з підтримки миру і стабільності, пише ТАСС.

 

«У 2020 році вперше за 22 роки відбулося зростання крайньої бідності. Як очікується, спад економічної активності в тендітній ситуації і в умовах конфліктів приведе в злидні ще додатково від 18 до 27 мільйонів осіб», — наголосив генсек ООН.

 

Він додав, що через пандемію світ виявився відкинутим назад на десятиліття «з точки зору частки жінок, які працюють, як ключового драйвера для інклюзивного розвитку».

 

Гутерріш зазначив, що з убогістю слід боротися і для цього необхідний «більш амбітний підхід». За його словами, він заснований на двох принципах, закріплених у Цілях сталого розвитку.

 

«По-перше, це взаємозалежність: не може бути сталого розвитку без миру і світу без стійкого розвитку. По-друге, залученість. Зобов’язання «не залишати нікого позаду» має бути в центрі наших зусиль як з просування сталого розвитку, так і щодо запобігання і вирішення конфліктів», — резюмував глава всесвітньої організації.

 

Наступний рік буде катастрофічним — ООН

 

Раніше генсек ООН заявляв, що світ чекає найсильніший за 80 років спад економіки. Такої великої глобальної рецесії не спостерігалося останні 80 років. У світі зростає рівень крайньої бідності і загрози голоду.

 

 

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар