ООН закликає створити комісію з вакцин
17.3 C
Киев
24.07.2021
Без рубрики

ООН закликає створити комісію з вакцин

ООН закликає створити комісію з вакцин

Генсек ООН Антоніу Гутерріш

До комісії повинні увійти представники країн-виробників, ВООЗ, GAVI, а також міжнародних фінансових інститутів, зазначив генсек.

 

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш закликав світові уряди сформувати міжнародну комісію з контролю над випуском і розповсюдженням вакцин від коронавірусу. Про це йдеться в заяві генсека, оприлюдненій прес-службою ООН.

 

За словами Гутерріша, метою комісії повинно стати виконання єдиного плану з COVID-вакцин, який належить розробити, щоб «як мінімум подвоїти обсяг виробництва вакцин і забезпечити справедливий розподіл, використовуючи механізм COVAX».

 

Генсек запропонував ввести до складу такої комісії представників країн-виробників (або потенційних виробників) вакцин від коронавірусу, Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), Глобального альянсу з вакцин та імунізації (GAVI), а також «міжнародних фінансових інститутів, здатних взаємодіяти з відповідними фармацевтичними компаніями і виробниками» .

 

Гутерріш наголосив, що нерівномірність у розподілі вакцин у світі становить небезпеку, оскільки «COVID-19 зазнає мутацій, він може ставати більш заразним і навіть більш смертоносним», і уточнив, що ООН необхідно мінімум 11 мільярдів доз для вакцинації 70% населення світу, щоб припинити пандемію.

 

Раніше повідомлялося, що Європейський Союз закупив і поставив країнам-членам співтовариства СOVID-вакцини для імунізації 70% дорослого населення.

 

Штам Дельта проник у 100 країн світу — ВООЗ

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар