Опитування: Українці не довіряють НАБУ, НАЗК, САП та прокуратури
14.7 C
Киев
12.05.2021
Всі новини Новини України

Опитування Центру Разумкова показало, що громадяни не довіряють НАБУ, САП, НАЗК і МВС

Результатами соціологічного дослідження, проведеного Центром Разумкова, показали, що 70% українців не довіряють НАБУ, САП, НАЗК і МВС. У наведених відомств найнижчий показник довіри. Найвищий — у СБУ. Про це повідомляє Центр Разумкова

Опитування Центру Разумкова показало, що громадяни не довіряють НАБУ, САП, НАЗК і МВС


Найвищу підтримку серед силовиків має СБ України, найменшу — НАБУ, САП, НАЗК та МВС. Результатами власного соціологічного дослідження поділилися в Центрі Разумкова 16 березня цього року.

До Національного антикорупційного бюро України (НАБУ), Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури відсутня довіра 70% опитаних. Баланс довіри-недовіри до зазначених структур знаходиться на рівні мінус 55%.

Найкращий показник довіри-недовіри у Служби безпеки України (-4,8%), відомство викликає довіру більш, ніж у 40% громадян. Національна поліції має вдвічі менший показник: -8,8%.

Цікаво, що Міністру внутрішніх справ Арсену Авакову не довіряє 71% українців, а Генеральному прокурору Ірині Венедиктовій — 63%.

Схоже, що, незважаючи на очікування громадян, антикорупційні органи за час роботи не змогли довести їм свою спроможність. Довіра суспільства до Нацполіції також залишається вкрай низькою.

Опитування пройшло з 5 по 9 березня 2021 року методом інтерв’ю «обличчям до обличчя». У ньому взяли участь 2018 респондентів зі всіх регіонів країни. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Залишити коментар