Опитування від Зеленського – незаконне, нелегітимне і нерепрезентативне, – адвокат
18.9 C
Киев
17.06.2021
Політика

Опитування від Зеленського – незаконне, нелегітимне і нерепрезентативне, – адвокат

Опитування від Зеленського – незаконне, нелегітимне і нерепрезентативне, – адвокат

Олена Льошенко
Скріншот із відео

Воно не має жодних юридичних наслідків взагалі, наголосила Олена Льошенко

Опитування із п’ятьма запитаннями від президента України Володимира Зеленського – незаконне, нелегітимне і нерепрезентативне.

Про це в ефірі ток-шоу «17» на телеканалі ZIK заявила адвокат, заслужений юрист України Олена Льошенко.

Гостя ток-шоу прокоментувала загальнонаціональне опитування із запитаннями від президента, яке проводили напередодні, наголосивши, що воно є незаконним, нелегітимним, нерепрезентативним і таким, що не має жодних юридичних наслідків взагалі.

Адвокат зазначила, що влада не сподівалася на те, що юридична спільнота порушить питання про те, що у президента немає повноважень ініціювати опитування, окрім того, зацікавилась джерела фінансування цього заходу. Вона також звернула увагу на те, що до останнього не було відомо, хто проводитиме згадане опитування.

«І тільки сьогодні нам сказали, що це компанія «Зе-Медіа», яка не має жодного стосунку до соціологічних досліджень. Тобто, коли подивитися за КВЕДом, чим займається ця компанія, основний вид діяльності – виробництво і реклама кінофільмів, кіноіндустрія. Там у них є ще й інші, це вивчення ринку. Але який має стосунок до цього всього президент? Чому він не звернувся у відомі соціологічні агентства, які могли зробити це репрезентативно?» – каже Олена Льошенко.

Юрист резюмувала, що у НАЗК після опитування у день місцевих виборів  з’явилося поле для роботи.

Нагадаємо, у неділю, 25 жовтня, в Україні відбулося голосування на місцевих виборах. 

У день виборів до місцевих органів влади, біля виборчих дільниць відбулося всеукраїнське опитування, ініційоване Володимиром Зеленським. Громадянам пропонували відповісти на 5 важливих питань шляхом заповнення спеціальної анкети. 

Згодом у партії «Слуга народу» заявили, що результати всеукраїнського опитування, ініційованого президентом України Володимиром Зеленським, будуть оприлюднені 26 жовтня ввечері.

Источник

Залишити коментар