Опитування Зеленського створило перевагу для партії влади на виборах, - ОБСЄ
22 C
Киев
25.07.2021
Без рубрики

Опитування Зеленського створило перевагу для партії влади на виборах, — ОБСЄ

Опитування Зеленського створило перевагу для партії влади на виборах, - ОБСЄ

5 питань від президента України Володимира Зеленського
Фото з відкритих джерел

Опитування стосувалося відповідних ініціатив, які зараз вводить Офіс президента

«Всеукраїнське опитування» у день місцевих виборів 25 жовтня, яке ініціював президент Володимир Зеленський, могло частково створити неправомірну політичну перевагу для партії влади. Про це заявили в Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ), передає Інтерфакс-Україна. 

«Можемо відзначити, що опитування, яке було ініційоване президентом Володимиром Зеленським, що проходило поруч з виборчими дільницями в день виборів, і яке було профінансовано його політичною партією, а також стосувалося відповідних ініціатив, які зараз вводить його Офіс, дещо створювало неправомірну політичну перевагу»,-зазначила керівник місії спостерігачів від БДІПЛ ОБСЄ Інгібьєрг Сольрун Гісладоттир на онлайн-конференції в 26 жовтня. 

Також в Бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини відзначили, що опитування розмивало кордони між державою і політичною партією.  

За словами Інгібьєрг Сольрун Гисладоттир, люди, що працювали на президентському опитуванні, переважно перебували поза виборчими дільницями і не проявляли активність, хоча були досить помітними.

Нагадаємо, нещодавно народний депутат Олександр Корнієнко повідомив, що для проведення опитування з п’яти питань президента Володимира Зеленського в день місцевих виборів 25 жовтня партія «Слуга народу» найняла компанію «Зе медіа».

Источник

Залишити коментар