Опозиція Вірменії має намір анулювати угоду щодо Карабаху
24.3 C
Киев
19.08.2022
Новини світу

Опозиція Вірменії має намір анулювати угоду щодо Карабаху

Опозиція Вірменії має намір анулювати угоду щодо Карабаху

Протестувальники в парламенті Вірменії

Опозиційні фракції Вірменії намагаються скликати позачергове засідання парламенту й відправити у відставку прем’єр-міністра Нікола Пашиняна.

 

У Вірменії опозиційні фракції намагаються скликати позачергове засідання парламенту, щоб анулювати угоду про припинення військових дій у Нагірному Карабасі.

 

 

 

«Ми намагаємося скликати позачергове засідання парламенту, але кількість опозиційних депутатів для цього недостатня. Необхідною є участь також як мінімум 25 депутатів із правлячої фракції. Для цього вони повинні бути впевнені у своїй безпеці — щоб прийти в парламент», — сказала депутат опозиційної фракції Процвітаюча Вірменія Наїра Зограбян у вівторок, 10 листопада, в Єревані.

 

Вона закликала громадян, які перебувають у будівлі парламенту, покинути її. «Ми обговорюємо з юристами, наскільки парламент уповноважений анулювати цю угоду, або рішення, або заяву щодо Карабаху», — повідомила Зограбян, додавши, що до порядку денного опозиційних партій включене й питання про відставку прем’єр-міністра Вірменії Нікола Пашиняна.

 

Зараз у будівлі парламенту Вірменії зібралося майже сто протестувальників.

 

Як відомо, після прийняття заяви про повне припинення вогню та всіх військових дій у Нагірному Карабаху в Єревані почалися протести. Люди захопили будівлю парламенту й уряду, побили голову парламенту та викрали з резиденції Пашиняна його особисті речі, в тому числі комп’ютер, годинник, парфуми і водійські права.

 

Тим часом в Азербайджані в зв’язку з угодою щодо Карабаху почалися народні гуляння.

 

Джерело: Русская служба DW

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар