5.1 C
Киев
28.03.2021
Політика

«Опозиційна платформа — За життя»: Брехлива команда Зеленського, Шмигаля, Степанова, Ляшка, Радуцького та тих, хто долучився до них, має понести відповідальність за саботаж вакцинації в Україні

"Опозиційна платформа - За життя": Брехлива команда Зеленського, Шмигаля, Степанова, Ляшка, Радуцького та тих, хто долучився до них, має понести відповідальність за саботаж вакцинації в Україні


Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Команда президента Володимира Зеленського, прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, міністра охорони здоров’я Максима Степанова, головного санітарного лікаря країни Віктора Ляшка, народного депутата Михайла Радуцького і  тих, хто приєдналися до них, повинна понести відповідальність за саботаж вакцинації в Україні. Про це йдеться в заяві «Опозиційної платформи — За життя», розміщеній на сайті політсили.

Наводимо її текст дослівно:

Канцлер Німеччини Ангела Меркель запропонувала підтримку німецького регулятора в профільному Європейському агентстві для схвалення вакцини «Супутник V» в Європі. Це означає, що російська вакцина буде широко використовуватися для вакцинації громадян ЄС.

Відмовляючись дати дозвіл на використання вакцини «Супутник V» в Україні і, по суті, відкрито саботуючи вакцинацію населення від COVID-19, влада керується тільки одним ‒ політичною доцільністю, інтересами своїх заокеанських господарів.

А вони свою позицію вже озвучили. «Україна не купуватиме російську вакцину від COVID, яка не пройшла клінічних випробувань на безпеку!» — заявила тимчасова повірена в справах США в Україні Христина Квін ще в жовтні 2020 року. Ці заяви слухняно повторюють українські чиновники від зовнішнього управління-єдиної галузі державного управління, яка діє в Україні, тому що медичних фахівців у цій владі немає.

А глава МЗС України Дмитро Кулеба взагалі домовився до того, що назвав вакцину від коронавірусу «Супутник V» «гібридною зброєю» Росії проти України.

Заяви прем’єр-міністра України Шмигаля, Степанова, Ляшка і подібних їм діячів про те, що російську вакцину нібито неможливо зареєструвати через незавершеність третьої фази клінічних випробувань,-це відверта і цинічна брехня. Причому брехня, спростована самим Степановим, до якого нарешті дійшло, що ні одна (!) з існуючих вакцин не завершила третю фазу клінічних випробувань у повному обсязі.

Такою ж брехнею є заяви голови парламентського комітету з питань здоров’я нації Михайла Радуцького, який заявив: «Ми не можемо за законом реєструвати вакцину, яка не має кваліфікації ВООЗ і країн з жорсткою регуляторною політикою: США, країн ЄС, Швейцарії, Японії». При цьому Україна укладає контракт на поставку китайської вакцини Sinovac, яка навіть ще не зареєстрована (!) і фактично поки не існує. Ця вакцина не пройшла третю фазу клінічних випробувань, не зареєстрована в «країнах з жорсткою регуляторною політикою», тому укладений Україною контракт повністю викриває брехливість і подвійні стандарти української влади. Крім того, китайська вакцина ще й дорога – настільки, що через ціну від резервування її відмовилися арабські країни-члени ОПЕК.

Черговими фактами цинічної брехні влади є розповідав Президент Зеленський про розробку української вакцини. Однак сьогодні високопоставлені чиновники воліють щепитися контрабандною вакциною потай від українців, викладаючи за неї, за інформацією ЗМІ, по $3000, не побоюючись ні перевірок, ні спроб Зеленського імітувати боротьбу з цим явищем.

Підсумком брехні і маніпуляцій влади стало жахливе зростання смертності, яке спостерігається в нашій країні. У листопаді минулого року за даними Укрстату померли 63 438 українських громадян, тоді як рік тому в тому ж місяці померли 46 986 українців. Якщо ж порахувати середньорічну листопадову смертність в 2015-2019 році, то вона становить 48 575 осіб.

Таким чином надмірна смертність продовжує зростати. Якщо у вересні 2020 померло на 14% більше українців ніж в середньому в тому ж місяці в 2015-2019, в жовтні — на 18,9%, а в листопаді вже 30,6% — і рівень надмірної смертності наблизився до того, що був 102 роки тому в Європі в розпал епідемії «іспанки».

Влада рапортує про 5242 померлих від коронавірусу в листопаді. Але, безсумнівно, насправді ця цифра занижена і переважна більшість надлишкових смертей пов’язані з коронавірусом. Назвати це інакше ніж геноцидом українського народу не можна. І його можна було б уникнути, якби влада пішла на придбання єдиної реально доступної їй вакцини-російської «Супутник V» або почала б її виробництво в Україні. На 18 січня предзамовили готові партії «супутника V» або ж прийняли рішення виробляти цю вакцину на своїй території, 17 країн: Алжир, Аргентина, Білорусія, Болівія, Бразилія, Китай, Єгипет, Індія, Казахстан, Мексика, Непал, Палестина, Парагвай, Південна Корея, Сербія, Узбекистан, Венесуела. На підході Німеччина і ЄС.

Кожна нова смерть, кожне ускладнення від коронавірусу — на совісті Зеленського, Шмигаля, Степанова та їх подільників, і громадяни України повинні про це знати і пам’ятати!

Источник

Залишити коментар