"Опозиційна платформа – За життя" і "Партія Шарія" виступили із загальнонаціональним порядком денним, – Карасьов
18 C
Киев
24.07.2021
Без рубрики

«Опозиційна платформа – За життя» і «Партія Шарія» виступили із загальнонаціональним порядком денним, – Карасьов

"Опозиційна платформа – За життя" і "Партія Шарія" виступили із загальнонаціональним порядком денним, – Карасьов

Політолог Вадим Карасьов
З відкритих джерел

Нове політичне покоління з півдня і сходу України входить у національну політику, зазначив політолог

На місцевих виборах партії «Опозиційна платформа – За життя» і «Партія Шарія» виступили не лише з місцевим, а й із загальнонаціональним порядком денним.

Про це в ефірі програми «Деталі дня» на телеканалі ZIK під час включення заявив директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Політолог прокоментував попередні результати місцевих виборів в Україні, які відбулися напередодні, зауваживши, що вже можна сказати про те, що партія «Опозиційна платформа – За життя» укріпила свої позиції на сході та півдні країни, а на заході України – партія «Європейська Солідарність». Вадим Карасьов зазначив, що це флангові партії, які посилили свої позиції.

«По-друге, якщо взяти південь і схід України, то Харків, Одеська міська рада, Маріупольська рада, Кривий Ріг – «Партія Шарія» проходить. Тобто така друга політична сила виходить. Це попередні результати, можливо, там будуть якісь зміни, однак це так. Тобто нове політичне покоління з півдня і сходу України входить у національну політику. Але ми знаємо, що і «Опозиційна платформа – За життя», і «Партія Шарія» на цих виборах виступали не тільки з місцевим порядком денним, а й загальнонаціональною – гуманітарною тощо», – сказав Вадим Карасьов.

Що ж до «Слуги народу», експерт переконаний, що більше кредиту довіри від українців для цієї політсили не буде.

Нагадаємо, у неділю, 25 жовтня, в Україні відбулося голосування на місцевих виборах. 

У Центральній виборчій комісії назвали вибори депутатів обласних, районних, сільських рад, а також селищних, сільських і міських голів найскладнішими в історії України.

До слова, явка виборців на місцевих виборах в Україні становила 36,88% – за результатами обробки 100% інформації з усіх областей України, 10 556 621 виборець отримав бюлетені і проголосував.

Як повідомляли, у мережі «Опора» прогнозують, що у більшості міст з чисельністю населення понад 75 тис. осіб відбудеться другий тур виборів міських голів.

У Комітеті виборців України заявили, що місцеві вибори 25 жовтня в цілому відповідали стандартам чесних і демократичних виборів.

Источник

Залишити коментар