"Опозиційна платформа - За життя": Президент зобов'язаний виконувати Конституцію і рішення Конституційного суду, а не злочинно мстити суддям КС
22.1 C
Киев
30.07.2021
Без рубрики

«Опозиційна платформа — За життя»: Президент зобов’язаний виконувати Конституцію і рішення Конституційного суду, а не злочинно мстити суддям КС

"Опозиційна платформа - За життя": Президент зобов'язаний виконувати Конституцію і рішення Конституційного суду, а не злочинно мстити суддям КС


Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Президент України Володимир Зеленський зобов’язаний виконувати Конституцію і рішення Конституційного Суду, а не злочинно мстити суддям КС. Про це йдеться в заяві «Опозиційної платформи — За життя», розміщеній на сайті політсили.

«Підбурювані владою ряду держав, які здійснюють зовнішнє управління Україною, не мають можливості спертися на підтримку українського народу в результаті фіаско на місцевих виборах, повністю залежні від підтримки і схвалення США, ЄС та низки інших західних країн, Президент Зеленський та його оточення, в тому числі втратила підтримку виборців т. н. монобольшінство у Верховній Раді мають намір порушити конституційний принцип незалежності гілок влади і почати законодавчий терор проти судової гілки, а саме Конституційного Суду.

Рішення Конституційного Суду, що є остаточним, і не підлягає оскарженню, викликало справжню бурю нападок і звинувачень, погроз і виливання бруду. Державне бюро розслідувань викликало голову КС на допит, що прямо суперечить п.7 ст. 24 Закону України «Про Конституційний Суд». Тиск влади супроводжувався добре організованою вуличною кампанією радикалів, які чинили тиск і численних соросенят, які влаштували цькування органу конституційного правосуддя в Інтернеті і соціальних мережах, спрямовану на зниження довіри до нього і підрив суверенітету України», — йдеться в ньому.

При цьому » опозиційна платформа — за життя» підкреслює, що «вся ця вакханалія антиконституційних і незаконних звинувачень та ініціатив є наслідком кричущого непрофесіоналізму цієї влади, непродуманого законотворчого процесу, який після приходу Зеленського і його оточення проходив в режимі «скаженого принтера», а всю відповідальність за прийняття непродуманих законів несе «Слуга народу».

«Опозиційна платформа – За життя» вважає внесений президентом законопроект «Про відновлення суспільної довіри до конституційного судочинства» цинічним знущанням, тому що не має морального права говорити про довіру і повагу до Конституційного суду той, хто сам його не відчуває, той хто планує використовувати Верховну Раду для знищення гарантованої Конституцією незалежності судової гілки влади», — резюмується в заяві партії.

Источник

Залишити коментар