"Опозиційна платформа - За життя": Відновлення мільйонних зарплат іноземним "наглядачам" - це післявиборчий ляпас українському народові
23.3 C
Киев
22.06.2021
Політика

«Опозиційна платформа — За життя»: Відновлення мільйонних зарплат іноземним «наглядачам» — це післявиборчий ляпас українському народові

"Опозиційна платформа - За життя": Відновлення мільйонних зарплат іноземним "наглядачам" - це післявиборчий ляпас українському народові

В ОПЗЖ заявили про намір чинної влади фальсифікувати результати місцевих виборів
Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Відновлення мільйонних зарплат іноземним «наглядачам» — це післявиборчий ляпас українському народу. Про це йдеться в заяві, оприлюдненій на сайті «Опозиційної платформи — За життя».

Наводимо її текст дослівно:

Зе-влада перебуває у повній залежності від іноземних кредиторів. Саме їх, а не український народ, «слуги» вважають своїми справжніми господарями. Тому замість передвиборчих обіцянок громадянам, вони поспішили виконати вимоги МВФ та ЄС і зняти обмеження на зарплати менеджменту та членів наглядових рад держкомпаній.

Це значить, що іноземні наглядачі будуть знову отримувати мільйони, витягаючи гроші з українських підприємств, паразитувати на бідності українських сімей та кризі нашої економіки. Хоча після рішення Конституційного Суду про скасування обов’язкового подання електронних декларацій зарплати можна було й не підвищувати, а гроші направити на закупівлю ліків від COVID-19.

У країні лютує епідемія. У бюджеті немає грошей. Бракує коштів на лікарні та ліки. Громадянам відмовляють надавати субсидії та пільги. Люди змушені виживати на мізерні зарплати і пенсії. Провідні підприємства зазнають багатомільярдних збитків. Як впоратися з цим, ніхто у Зе-владі не знає і допомагати людям не хоче. Вони здатні тільки вимінювати суверенітет на борги, розпродавати землю, підприємства і розоряти українців.

«Опозиційна платформа — За життя» буде домагатися повної зміни державного курсу. Україні необхідно повернути суверенітет, розірвати порочне коло боргів та зовнішньої залежності. Закрити всі «годівниці» для агентів зовнішнього впливу і ввести жорсткі обмеження зарплат у держкомпаніях. Змінити пріоритети бюджетної політики і замість гарантій надприбутків для кредиторів, направити гроші на фінансування медицини, освіти, інвестиції в економіку і підтримку громадян.

Ми бачимо, що розгромна поразка на місцевих виборах нічому не навчила владу. «Слуги» продовжують вважати українських громадян покірними «неякісними» людьми, думку яких можна ігнорувати. Вони не будуть нічого міняти. Для того щоб в Україні знову запанував мир і почався розвиток, необхідно повністю змінити збанкрутілу владу.

Источник

Залишити коментар